We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objevte nejvýhodnější akce pro tento týden: HUDEBNÍ PLAKÁTY sleva -15 % ×

World of Warcraft - Hrnky, Klíčenky, Skleničky

World of Warcraft, známá také jako WoW je legendární fantasy MMORPG počítačová hra. Neumíme si představit člověka, který by se zajímal o fantasy svět a nikdy o ní neslyšel. Warcraft je i dnes totiž jedním z obsahově největších a také jedním z nejpropracovanějších fiktivních světů.  A je nám tady celkem jedno, jestli jsi ork, člověk nebo elf, protože u nás může zástupce jakékoli rasy upgradovat brnění, zakoupit mocný artefakt a potěšit sebe kvalitním merchem s motivy oblíbeného světa. Nechte svět fantazie vstoupit do vašeho života - nyní můžete vypít svou ranní kávu spolu s King Llanem nebo si zaběhat v originálním tričku buď na straně Hordu nebo Aliance.cToto tričko World of Warcraft je mimochodem skvělým nápadem na dárek pro notoricky známého hráče.

Plakát World Of Warcraft - Map
World Of Warcraft - Map 159 Kč Skladem!
91,5×61 cm · Plakát
Pokud sečteme veškerý čas, který hráči WoW strávili v herním prostoru, získáme číslo přesahující jeden milion let.
Původně měla být premiéra filmu v prosinci 2015, ale byla odložena na květen 2016 v souvislosti s uvedením filmu J.J. Abramse Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí.
Speciálně pro film "World of Warcraft" byl vyvinut tak zvaný orkský dialekt.


Kontakt

Europosters, s.r.o.

info@posters.cz

+420 777 33 44 55

Pondělí - Pátek

7:00 - 15:00


Další kontakty

Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2021 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá soubory cookie. Pokud budete i nadále využívat naše služby, předpokládáme, že s používáním souborů cookie souhlasíte. Více informací Souhlasím ×