We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: NEJOBLÍBENĚJŠÍ FOTOGRAFIE sleva - 15 % ×

Dózy & kotlíky - Merchandise, Hrnky

Kam schovat svačinu či jiné poklady? No přece do dózy! A ne ledajaké. Vyberte si z naší nabídky svačinových krabiček, kufříků a plechových dóz s motivy populárních filmů jako jsou Star Wars či Avengers.  Jsme si jistí, že když si jídlo uložíte do takovéto vymazlené krabičky, rozhodně ho jen tak nezapomenete sníst. Sváču z luxusní dózičky vám totiž budou závidět všichni vaši spolužáci či kolegové v práci!  A pokud jste velkými fanoušky čar a kouzel, nezapomeňte si domů pořídit kotlík inspirovaný filmy o Harry Potterovi. Připravit se v něm dá ledacos, třeba čaj!Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2020 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×