We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: OBRAZY NA PLÁTNĚ sleva 22 % ×

Reklamace a vrácení zboží

100% garance vrácení peněz!

Chceme, aby jste měli z našich dekorací radost. Pokud se vám nelíbí, můžete je vrátit zpět.


Na vrácení zboží máte 365 dní - prostě celý rok!

Nejdůležitější je pro nás vaše spokojenost. Proto jsme prodloužili dobu na vrácení zboží na 365 dní. Nebojte se tak nakoupit. V případě, že zboží nesplní Vaše očekávání, jednoduše nám ho zašlete nazpět a my Vám vrátíme peníze či vyměníme za jiné.

 

Postupy při vracení zboží

1) Poškození zboží během přepravy

Máte-li podezření, že se zboží poškodilo během přepravy, zašlete nám neprodleně fotografii balíku i poškozeného zboží na email info@posters.cz . Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s informacemi o dalším postupu. Email je nutné odeslat do 48 hodin, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

 

2) Poškození zboží během 24 měsíců od zakoupení

Poškodilo se Vám zboží např. vlivem sluníčka? Pošlete nám email s popisem vady, kopii prodejního dokladu a fotografie poškozeného zboží na info@posters.cz a my Vás budeme kontaktovat zpět s informacemi o dalším postupu. Záruční doba se nevztahuje se na vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením.

 

3) Nespokojenost se zbožím

Když se vám objednané zboží nebude líbit, nebude přesně ladit s barvou gauče anebo se tématicky nebude hodit do vašeho bytu, pošlete nám ho zpět a vrátíme vám za něj peníze. Zboží bezpečně zabalte tak, aby se při přepravě nepoškodilo (ideálně do originálního obalu) a zašlete na adresu uvedenou níže.

 

Do balíčku přidejte Vaše jméno, číslo objednávky a číslo účtu na který chcete vrátit peníze.

Stejnou informaci pro jistotu pošlete také na e-mail info@posters.cz.

Peníze za zboží vám vrátíme do 14 dnů po obdržení zásilky.


4) Doručení chybného zboží

Byl Vám doručen jiný produkt, než jste si objednali? Zašlete nám fotografii doručeného zboží na email info@posters.cz. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s informacemi o dalším postupu.

 

5) Chybějící zboží

Chybělo v balíku zboží, které jste si objednali? Zašlete nám seznam chybějícího zboží na info@posters.cz. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s informacemi o dalším postupu.


Do emailu vždy uveďte, jaké řešení reklamace je pro Vás nejvhodnější.  Na výběr máte ze dvou možností:

  • Vrácení peněz
  • Výměna zboží


Rozhodnete- li se zboží vrátit do 14 dní, budou Vám vráceny peníze za zboží + nejlevnější možnost dopravy. Po uplynutí 14 denní lhůty Vám budou vráceny pouze peníze za zboží.

U zboží na zakázku (tisk vlastních fotografií, tisk fototapet, rámování a produkty fotobanky - na objednání) není možné odstoupit od smlouvy během 14 dnů ani využít garanci 365 dní.

Pro detailnější informace navštivte stránku s našimi obchodními podmínkami.

 

Kontaktní adresa:

Europosters, s.r.o.
Mrač 270
257 21 Mrač
Česká republikaDecorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2020 Europosters, s. r. o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top