We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

Reklamace a vrácení

Reklamace a vrácení zboží

Našim velkým přáním je, aby vám naše produkty dělaly radost. Děláme všechno proto, abyste byli s nákupem u nás spokojeni! Pokud se vám došlé zboží nelíbí nebo vám dorazil vadný kus, nebojte se ozvat. Individuálně vyřešíme každou stížnost a peníze vrátíme.

Jak reklamovat zboží?

Ve všech případech reklamace zboží nás, prosíme, kontaktujte vyplněním formuláře nebo přímo do e-mailu info@posters.cz.

Reklamovat zboží

Pošlete nám:

  • Číslo objednávky – naleznete v e-mailu nebo svém účtu.
  • Stav poškozeného balíčku a zboží – prosíme, připojte průkazné fotografie.
  • Vaše přání, jak situaci vyřešit – vrácení peněz / zaslání nového produktu.

Jaké situace pro reklamaci mohou nastat?

1/ Poškození zboží (či balíčku) během přepravy

Máte-li podezření, že se zboží poškodilo během přepravy, zašlete nám e-mail a fotografii poškozeného balíku i poškozeného zboží na e-mail a to nejpozději do 48 hodin od doručení. Budeme vás neprodleně kontaktovat s informacemi o dalším postupu. V případě vaší pozdní reakce bohužel nelze uplatnit reklamaci u přepravní společnosti. Poškozené zboží nám zpět zasílat nemusíte.

2/ Produkt ve špatné kvalitě či špatném rozměru?

Dorazil vám produkt ve špatné kvalitě, je doručený obrázek neostrý či přišel ve špatném rozměru? Zašlete nám prosím fotografii doručeného zboží na e-mail. Budeme vás neprodleně kontaktovat zpět s informacemi o dalším postupu. Poškozené zboží nám zpět zasílat nemusíte.

3/ Chybné či chybějící zboží

Chybělo v balíčku něco? Byl vám doručen jiný produkt, než jste si objednali? To se může stát a za to se samozřejmě omlouváme. Zašlete nám prosím fotografii doručeného zboží na e-mail. Budeme vás neprodleně kontaktovat zpět s informacemi o dalším postupu.


Jak vrátit zboží?

Nejste spokojeni s kvalitou zboží? Produkt se vám nelíbí a chcete ho vrátit? Není problém!

1/ Nejjednodušší online forma vrácení zboží (Retino)

Online služba Retino vyřeší vše za vás na pár kliků a nám usnadní práci – budeme mít například větší přehled o tom, kde se zrovna balíček nachází.

2/ Pokud se rozhodnete nevyužít náš online systém Retino a vracíte zásilku na „vlastní pěst“, pro zjednodušení procesu prosíme, využijte formulář ke vrácení.

Stáhnout formulář ke vrácení zde.

Formulář je možné vyplnit online a zaslat e-mailem na info@posters.cz společně s informací o tom, co nám vracíte, anebo ho lze vyplnit ručně, vytisknout a zaslat spolu se zbožím.

Nepoškozené zboží zabalte do původního obalu a vložte do krabice, krabici viditelně označte štítkem, který vám vygeneruje dopravce, a zašlete na adresu našeho distribučního skladu:

EUROPOSTERS, s. r. o.
Žďár nad Metují 139
549 55
Česká republika

Po přijetí zboží na náš sklad budete informováni e-mailem. Pokud zvolíte možnost vrácení peněz, peníze od nás obdržíte zpět do 14 dnů po přijetí balíčku naší zákaznickou podporou. V opačném případě se společně domluvíte na náhradním řešení.

Pokud vám dorazil poškozený produkt, prosíme přečtěte si výše, jak můžete zboží reklamovat.


Upozornění:

  1. Pokud se rozhodnete zboží vrátit do 14 dní, budou vám vráceny peníze za zboží včetně nejlevnější možnosti dopravy do cílové země. Po uplynutí 14denní lhůty vám mohou být vráceny pouze peníze za zboží, dopravné musíte uhradit na vaše náklady.

  2. Zboží vyrobené na zakázku nelze vrátit. Tuto informaci lze najít i u příslušných produktů přímo na našem webu. Takové zboží lze pouze reklamovat při očividné chybě tisku či poškození z naší strany.
    Takovými produkty jsou:
  • tisk vlastních fotografií na fotopapír a plátno,
  • produkty vlastní výroby označené štítkem „PREMIUM QUALITY“ (produkty tištěné na fotopapír, plátno či fototapetu),
  • rámování na zakázku.

Pro detailnější informace navštivte stránku Obchodní podmínky.

 Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top