We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
Objevte nejvýhodnější akce pro tento týden: FILMOVÉ PLAKÁTY sleva -45 % ×

Reklamace a vrácení

100%
garance spokojenosti

Na vrácení zboží máte 365 dní - prostě celý rok!

Našim velkým přáním je, aby vám naše produkty dělaly radost. Děláme všechno proto, abyste byli s nákupem u nás spokojeni! Proto jsme prodloužili dobu na vrácení zboží na 365 dní.  Pokud se vám došlé zboží nelíbí nebo vám dorazil vadný kus, nebojte se ozvat. Individuálně vyřešíme každou stížnost a peníze vrátíme.

Jak postupovat při vrácení či reklamaci zboží:

V jakých situacích můžete zboží vrátit?

1/ Poškození zboží během přepravy

Máte-li podezření, že se zboží poškodilo během přepravy, zašlete nám e-mail a fotografii balíku i poškozeného zboží na e-mail info@europosters.eu a to nejpozději do 48 hodin od doručení. Budeme vás neprodleně kontaktovat s informacemi o dalším postupu. V případě vaší pozdní reakce bohužel nelze uplatnit reklamaci u přepravní společnosti. Poškozené zboží nám zpět zasílat nemusíte.


2/ Poškození zboží během 24 měsíců od zakoupení

Poškodilo se vám zboží např. vlivem slunce? Pošlete nám e-mail s popisem vady, kopii prodejního dokladu a fotografie poškozeného zboží na info@posters.cz a my vás budeme kontaktovat zpět s

informacemi o dalším postupu. Záruční doba se nevztahuje na vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením.


3/ Chybné či chybějící zboží

Chybělo v balíku něco? Byl vám doručen jiný produkt, než jste si objednali? To se může stát a za to se samozřejmě omlouváme. Zašlete nám prosím fotografii doručeného zboží na e-mail info@posters.cz. Budeme vás neprodleně kontaktovat zpět s informacemi o dalším postupu.

 

4/ Nespokojenost se zbožím

Plně respektujeme, když budete chtít zboží vrátit, ať už je k tomu důvod jakýkoliv – nebude přesně ladit s barvou gauče nebo se zkrátka nebude hodit do vašeho bytu, pošlete nám ho zpět a my vám vrátíme peníze. Pokud se rozhodnete zboží vrátit do 14 dní, budou vám vráceny peníze za zboží včetně nejlevnější možnosti dopravy do cílové země. Po uplynutí 14denní lhůty vám mohou být vráceny pouze peníze za zboží, dopravné musíte uhradit na vaše náklady.

 

5/ Produkt ve špatné kvalitě?

Dorazil vám produkt ve špatné kvalitě či je doručený obrázek neostrý? Zašlete nám prosím fotografii doručeného zboží na e-mail info@posters.cz. Budeme vás neprodleně kontaktovat zpět s informacemi o dalším postupu. Poškozené zboží nám zpět zasílat nemusíte.

Jak zboží zabalit a vrátit?

Pokud posíláte zboží zpět, ujistěte se, že je zboží bezpečně zabaleno tak, aby se během přepravy nepoškodilo. Ideálně využijte originální obal, který přišel se zbožím.

K balíčku, prosíme, přiložte vytištěný formulář, který zde najdete volně ke stažení. Tam vyplňte vaše jméno, číslo objednávky a číslo účtu, na který chcete vrátit peníze.

Peníze za zboží vám vrátíme do 14 dnů po obdržení nepoškozené zásilky zpět na náš sklad.

Kam zboží vrátit?

Zboží viditelně označte štítkem a zašlete na uvedenou adresu:

Europosters, s.r.o.
Mrač 270
257 21 Mrač
Česká republika

Existují nějaké výjimky?

Zboží vyrobené na zakázku nelze vrátit. Tuto informaci lze najít i u příslušných produktů přímo na našem webu. Takové zboží lze pouze reklamovat při očividné chybě tisku či poškození z naší strany.

Takovými produkty jsou:

  • tisk vlastních fotografií na fotopapír a plátno.

  • tisk na přání na fotopapír, plátno či fototapetu,

  • rámování na zakázku.

Pro detailnější informace navštivte stránku s našimi obchodními podmínkami.

Reklamační formulář

Pro zjednodušení procesu reklamace či vrácení zboží, prosíme, využijte našeho reklamačního formuláře. Formulář je možné vyplnit on-line a zaslat e-mailem, nebo ho vyplnit ručně a zaslat spolu se zbožím na výše uvedenou adresu.

Stáhnout reklamační formulář zde.Posters.cz – Tvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999 – 2022 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Top