We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objevte nejvýhodnější akce pro tento týden: HRNKY & NÁDOBÍ sleva -15 % ×

Reklamace a vrácení zboží

100% garance vrácení peněz!

Chceme, aby jste měli z našich dekorací radost. Pokud se vám nelíbí, můžete je vrátit zpět.


Na vrácení zboží máte 365 dní - prostě celý rok!

Nejdůležitější je pro nás vaše spokojenost. Proto jsme prodloužili dobu na vrácení zboží na 365 dní. Nebojte se tak nakoupit. V případě, že zboží nesplní Vaše očekávání, jednoduše nám ho zašlete nazpět a my Vám vrátíme peníze či vyměníme za jiné.

 

Postupy při vracení zboží

1) Poškození zboží během přepravy

Máte-li podezření, že se zboží poškodilo během přepravy, zašlete nám neprodleně fotografii balíku i poškozeného zboží na email info@posters.cz . Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s informacemi o dalším postupu. Email je nutné odeslat do 48 hodin, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

 

2) Poškození zboží během 24 měsíců od zakoupení

Poškodilo se Vám zboží např. vlivem sluníčka? Pošlete nám email s popisem vady, kopii prodejního dokladu a fotografie poškozeného zboží na info@posters.cz a my Vás budeme kontaktovat zpět s informacemi o dalším postupu. Záruční doba se nevztahuje se na vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením.

 

3) Nespokojenost se zbožím

Když se vám objednané zboží nebude líbit, nebude přesně ladit s barvou gauče anebo se tématicky nebude hodit do vašeho bytu, pošlete nám ho zpět a vrátíme vám za něj peníze. Zboží bezpečně zabalte tak, aby se při přepravě nepoškodilo (ideálně do originálního obalu) a zašlete na adresu uvedenou níže.

 

Do balíčku přidejte Vaše jméno, číslo objednávky a číslo účtu na který chcete vrátit peníze.

Stejnou informaci pro jistotu pošlete také na e-mail info@posters.cz.

Peníze za zboží vám vrátíme do 14 dnů po obdržení zásilky.


4) Doručení chybného zboží

Byl Vám doručen jiný produkt, než jste si objednali? Zašlete nám fotografii doručeného zboží na email info@posters.cz. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s informacemi o dalším postupu.

 

5) Chybějící zboží

Chybělo v balíku zboží, které jste si objednali? Zašlete nám seznam chybějícího zboží na info@posters.cz. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s informacemi o dalším postupu.


Do emailu vždy uveďte, jaké řešení reklamace je pro Vás nejvhodnější.  Na výběr máte ze dvou možností:

  • Vrácení peněz
  • Výměna zboží


Rozhodnete- li se zboží vrátit do 14 dní, budou Vám vráceny peníze za zboží + nejlevnější možnost dopravy. Po uplynutí 14 denní lhůty Vám budou vráceny pouze peníze za zboží.

U zboží na zakázku (tisk vlastních fotografií, tisk fototapet, rámování a produkty fotobanky - na objednání) není možné odstoupit od smlouvy během 14 dnů ani využít garanci 365 dní.

Pro detailnější informace navštivte stránku s našimi obchodními podmínkami.

 

Kontaktní adresa:

Europosters, s.r.o.
Mrač 270
257 21 Mrač
Česká republikaDecorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2020 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací Souhlasím ×