We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
Akce týdne: FILMOVÉ PLAKÁTY sleva -30 %

Pro partnery B2B

Staňte se naším B2B partnerem

Rádi byste rozšířili vaši nabídku o nové produkty, které přilákají milovníky filmů, hudby a počítačových her? Dopřejte svým zákazníkům ty nejlepší plakáty a další licencované dárky přímo od profesionálů!

3 hlavní důvody proč spolupracovat právě s Posters.cz:


1

AKTUÁLNÍ A LICENCOVANÉ DESIGNY

2

KVALITNÍ PRODUKT A VÝHODNÁ MARŽE

3

CROSS-SELLING A UPSELLING MOŽNOSTI

 

 

1. Atraktivní a licencované designy

Plakáty jsou neustále žádaným zbožím. Dáváme si záležet na aktuálnosti i trendovosti designů. Rovněž jsme vlastníky licence Warner Bros., díky které máme prostor tvořit si své vlastní designy. Mezi naše nejprodávanější plakáty patří nesmrtelné klasiky jako Harry Potter, Star Wars či komiksoví hrdinové od Marvel a DC Comics.
Chcete mít v nabídce jiný motiv či design? Není problém, ozvěte se, my design připravíme a natiskneme.


2. Kvalitní produkt a výhodná marže

Ročně obsloužíme více než 500 000 zákazníků a 100 kamenných prodejen. Na základě toho víme, co se zákazníkům líbí a co nakupují. Tomu přizpůsobujeme výběr motivů a návrh podmínek pro naše partnery tak, aby byl každý z nich spokojen a rád se vracel. Plakáty tiskneme nejmodernější technologií a je to opravdu vidět! Vaši zákazníci jistě ocení i to, že plakáty jsou pečlivě ručně baleny v dárkovém tubusu. Naší prioritou je doručit zboží bezpečně a v co nejvyšší kvalitě.


3. Cross-selling a upselling možnosti

Nabízíme širokou škálu dekorativních produktů, což vám umožňuje využít cross-selling a upselling strategie. Jako B2B partner můžete navrhovat doplňkové produkty a přidávat hodnotu ke každému nákupu zákazníka. To vám pomůže zvýšit průměrnou hodnotu objednávky a generovat vyšší tržby.


Stáhněte si náš PDF prospekt v plné kvalitě zde.

Potřebujete ještě více důvodů, proč začít prodávat kvalitní plakáty a dárky i ve své prodejně? Kontaktujte nás pro více informací a společně něco vymyslíme!


Kontakt:

Nebo nám zanechte zprávu a my se ozveme nazpět:


Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top