We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

Samolepky

Samolepky na zeď i nábytek

Vytiskneme vaše nejoblíbenější motivy nyní nově jako samolepky!

Samolepky jsou hit sezóny! Doplňte svůj interiér o krásný samolepicí plakát nebo fototapetu a vesele přelepujte z místa na místo. Aplikace samolepky nezabere více než 5 minut. Vyberte si z naší široké nabídky motivů ten pravý pro vaší zeď.

Co všechno umíme?

  • Samolepicí plakáty na zeď
  • Samolepicí tapety na zeď
  • Samolepky na nábytek
  • Samolepky na dveře

Samolepicí plakáty na zeď

Proč si pořídit samolepicí plakát?

Zvažujete, že si ozdobíte svoji zeď, ale nevíte, jak a kam zatlouct hřebíky? Co když se trefíte do elektriky? A co když se vám tenhle motiv po měsíci přestane líbit? S našimi samolepícími plakáty můžete všechny tyto pochybnosti hodit za hlavu! Pořiďte si naši samolepku v libovolné velikosti a ta nejlepší dekorace na zdi je na světě!

Využijte samolepku k zakrytí nedokonalostí!

A co ta jedna díra ve zdi, která na vás kouká už 2 měsíce? Tmel můžete nechat ve sklepě a barvu stejně tak, díru můžete prostě přelepit. Díky odolnému lepidlu se může nástěnná samolepka několikrát přesunout, pořád drží jako po prvním nalepení. A navíc, po odlepení najdete zeď v původním stavu, samolepka barvu nepoškozuje.


Samolepicí fototapety na zeď

Jak samolepicí fototapetu aplikovat na zeď?

Podívejte se na naše video a přesvědčte se sami!

Lepení samolepky na zeď je jednoduché a zvládnou to i děti samy! Oproti vliesovým fototapetám, které se nanáší pomocí lepidla, samolepící fototapeta drží díky akrylátovému lepidlu na zadní straně na stěně sama. A nejen na stěně, můžete si ji nalepit na sádrokarton, a dokonce i na okno a na dveře.

Nyní jen záleží, jestli si chcete vyzdobit jen část zdi, polepit skříň nebo dveře nebo jestli chcete rovnou polepit celou stěnu. Naše samolepící tapeta je řešením pro všechny případy. Výběr motivu a velikost samolepky už je jen na vás.

Samolepky na nábytek

Tiskneme samolepky určené přímo na váš oblíbený nábytek!

Vyberte si z našich báječných čtvercových motivů určených přímo na stoleček nebo si projděte naše krásné ilustrace, fotografie či jiné motivy a pomocí nůžek jednoduše zastřihněte do požadovaného tvaru. Samolepky představují ideální způsob, jak ze starého udělat nový a neoukoukaný kousek do vašeho interiéru.

Dostupné rozměry:
55 x 55 cm
60 x 60 cm
80 x 80 cm


Samolepky na dveře

Přemýšleli jste někdy, že byste dodali šmrnc svým dveřím? Ozdobte je originálním samolepicím plakátem určeným přímo na dveře! Vyberte si z našich filmových i minimalistických motivů to pravé pro váš interiér. Samolepky na dveře nabízíme v univerzálním rozměru 64x80 cm, které pasují na všechny. Jednoduše nalepte a odlepte dle potřeby. Vyzkoušeno za vás!

Inspirace

Instagram Europosters
Instagram Europosters
Instagram Europosters
Instagram Europosters
Instagram Europosters


Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top