We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objevte nejvýhodnější akce pro tento týden: CEDULE sleva -15 % ×

Věrnostní program

Vážíme si Vás, našich zákazníků, a proto jsme pro Vás připravili speciální věrnostní program. Naším cílem je, abyste i vy vydělávali na vašich nákupech, a proto vznikl vernostním program, na kterém můžete vydělávat.

Jak mohu vydělávat na nákupech?

  • věrnostní program je určen jen pro odběratele našeho newsletteru
  • za každou Vaší dokončenou objednávku obdržíte 10 % z celkové hodnoty zboží na další objednávku. Například při objednávce za 1000 Kč obdržíte 100 Kč do věrnostního programu

Jak si mohu zkontrolovat, kolik jsem již vydělal/a?

Kolik jste již ušetřili, si můžete kdykoliv zkontrolovat po přihlášení do vašeho zákaznického účtu, na našem webu.

Jak a kdy mohu uplatnit vydělanou částku?

Vydělanou částku můžete uplatnit kdykoliv během dalšího nákupu, avšak slevu můžete uplatnit maximálně na 50 % ceny objednávky. Možnost využití vydělané částky se vám vždy nabídne automaticky. V případě že jste přihlášeni, tak tuto možnost vidíte ihned v nákupním košíku. Pokud se přihlásíte až v procesu objednávky, tak budete moci vydělanou částku uplatnit ve 3. kroku objednávky. Vydělanou částkou nelze uhradit dopravu.

Kolik si vydělám po uplatnění slevy?

Pokud budete uplatňovat slevu, do vašeho výdělku se počítá pouze 10 % z částky, kterou hradíte.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat, členové Posters Týmu jsou připraveni Vám kdykoliv pomoci.

Zákaznická podpora: info@posters.czKontakt

Europosters, s.r.o.

info@posters.cz

+420 777 33 44 55

Pondělí - Pátek

7:00 - 15:00


Další kontakty

Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2021 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá soubory cookie. Pokud budete i nadále využívat naše služby, předpokládáme, že s používáním souborů cookie souhlasíte. Více informací Souhlasím ×
Top