We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

Akce a slevy

Právě probíhající akce

Chcete na nákupu co nejvíce ušetřit? Připravili jsme pro vás přehled všech akcí. Právě probíhající akce jsou časově omezené, zatímco ty stálé u nás najdete při každém nákupu.

Sleva platí pouze pro registrované zákazníky a je časově omezena. Sleva platí pouze na vybrané produkty na zeď označené štítkem "AKCE S KÓDEM". Sleva se nevztahuje na zlevněné produkty a rámování.

Filmové, herní nebo hudební - všechny zarámované plakáty teď koupíte s 20% slevou.Plakáty, hrnky na kávu nebo puzzle, to vše a ještě více najdete v našem výprodeji se slevou až -70 %.Stálé akce na Posters.cz


Vyberte si svůj plakát zdarma!

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Odměňujeme naše věrné zákazníky!

Připravili jsme pro vás speciální věrnostní program, díky kterému můžete ušetřit na každé své další objednávce.

Za každou vaši dokončenou objednávku obdržíte slevu 10 % z celkové hodnoty zboží, kterou můžete využít při svých dalších nákupech.

Více informací naleznete na stránce Věrnostní program.

Chci se registrovat a nakupovat se slevou

AFFILIATE PROGRAM

Zapoj se a získej odměny v podobě cashbacku!

Zapoj se do našeho affiliate programu a pomoz nám s prezentováním naší značky!

A co za to?
Z objednávek zákazníků, které na náš web přivedeš, získáš provizi 8 %!

Kompletní podmínky a registrace naleznete na stránce Affiliate program.

Chci se stát partneremPosters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top