We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

O Posters

O nás

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupem času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni.

Snažíme se, abychom uspokojili požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů!

Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků. Stejně jako naši zákazníci, i my jsme totiž velkými fanoušky popkultury!

Posters.cz zkrátka není jen on-line obchod, ale je to i místo, kde můžete načerpat inspiraci a také se na našem blogu dozvědět zajímavé informace o filmech, seriálech, ale i bytovém designu.

Naše produkty nás baví a doufáme, že budou bavit i vás!

Posters.cz – Tvořím svůj svět

Spokojení zákazníci ve více než 25 zemích

Austria
Belgium
Bulgaria
Česká republika
Croatia
Denmark
Estonia
Finland
France
Germany
Greece
Hungary
Italy
Ireland
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Netherlands
Norway
Poland
Portugal
Romania
Slovakia
Slovenia
Spain
Switzerland
Sweden
United Kingdom
United States (USA)

Tým Posters pomáhá

Jak to celé funguje?

Nejdříve váš plakát vytiskneme.
Pokud se tak rozhodnete, plakát vám zarámujeme.
Vše pečlivě zabalíme.
A posíláme k vám.
Radost doručena, spokojenost zaručena!

Posters.cz v číslech

13 000 +
Produktů na webu.
450 000 +
Odeslaných produktů ročně.
135 000 +
Nakupujících zákazníků každý rok.
1 mil. +
Procestovaných kilometrů za rok.

Inspirujte se na našem Instagramu

Follow @posterscz_decoPosters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top