We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

Pro kapely a jiné brandy

Máte svůj merch a rádi byste ho dostali do širšího povědomí svého publika? Prodávejte ho přes Posters.cz!

Jste kapela nebo jiné umělecké uskupení? Máte svoje plakáty či jiné merchové dárky, ale nevíte, kde je nabízet?

V Posters je to náš denní chleba, s plakáty a dárky to opravdu umíme a vítáme každého, kdo se k nám chce se svým brandem připojit. Zde jste na správném místě!

Neustále rozšiřujeme svou nabídku a aktuálně se rozhlížíme po nových spolupracích, které nám dávají smysl. Pro nás je to právě spolupráce s kapelami, filmovými producenty, divadly, popř. jinými uměleckými uskupeními, kterým bychom rádi nabídli pomocnou ruku a umožnili jim rozšířit povědomí o svém brandu, svých produktech a ještě u toho něco vydělat.

Připojte se k našim bestsellerům jako je MetallicaRolling Stones nebo Queen!


Proč byste měli začít spolupracovat právě s Posters.cz?

  • Jsme největší prodejci plakátů a licencovaných merchandise dárků v ČR, působíme po celé Evropě.
  • Ročně u nás nakoupí 500 000 zákazníků, z toho 100 000 si vybere plakáty a dárky pro své blízké z filmové a hudební sekce.
  • Nabízíme širokou paletu možností tisku – na plakáty různých velikostí, obrazy na plátně, tapety i samolepky na zeď či jiné povrchy. Připravujeme i tisk na hrnky či další materiály.
  • Uskladníme pro vás i jiný merch menších velikostí (např. samolepky, klíčenky či pohlednice).
  • U nás to máte naprosto bez práce a starostí. Nemusíte se starat o tisk, logistiku, marketing, ani nemusíte řešit každodenní zákaznickou podporu.
  • O vašich produktech se dozví lidé, kteří k nám přišli hledat dárek nebo něco na zeď, ale nenapadlo by je se podívat k vám na stránky, že něco podobného nabízíte.
  • Plně respektujeme, že prodáváte svůj merch přes jiné platformy. Naopak, my pro vás představujeme další z možností, kde na sebe upozornit a kde se prezentovat fanouškům, kteří třeba nevědí, že hledají zrovna váš merch!
  • Spoluprací s námi vyděláte až 18 % z každého vašeho prodaného kusu.

Zaregistrujte se a my se vám rádi pokusíme vyjít vstříc a vytvořit vám nabídku šitou na míru. Jsme otevření novým možnostem.

Staňte se naším partnerem

 

Kontaktujte nás pro více informací na partner@europosters.eu

Poznámka: Další kroky registrace a následná komunikace probíhá v češtině nebo angličtině.Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top