We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

Rámování obrazů

Šaty dělají člověka
a rám dělá obraz

Rámováním vznikne z jakéhokoliv obrázku skutečný obraz a dojem z vašeho interiéru bude naprosto bezchybný. Vyberte si ze široké nabídky možností, které poskytujeme.

Rámování na zakázku

Vámi zvolený motiv vytiskneme, zalaminujeme a orámujeme podle vašich představ. Rám neobsahuje žádné sklo. Průhledná laminační fólie plakát chrání před vnějšími vlivy a nemusíte se tedy bát o jeho jakékoliv znehodnocení. Zároveň je laminace mnohem odolnější materiál než je sklo či plexisklo a jen tak vám nepraskne. Díky tomu je tento typ rámování mnohem bezpečnější a navíc - netvoří se na něm šmouhy. Používáme nejnovější technologie, které zaručí dlouhodobou životnost obrazu i rámu.

Ochranná fólie

Laminační fólie je dokonale matná a chrání obraz před poškozením, omakem i slunečním zářením. Mimo jiné eliminuje odrazy, které kazí celkový dojem z obrazu.

Do 14 dnů hotovo!

Proces rámování a následné dodání zhotoveného obrazu na míru trvá 14 - 17 pracovních dnů.

Více než 50 druhů rámů

Široká nabídka kvalitních italských rámů – výběr z více než 50 druhů lišt. Vyberte rám na fotografie, který nejlépe ladí k vaší fotografii i interiéru.

Bezpečně až k Vašim dveřím

Garantujeme pečlivé zabalení a doručení obrazu bez poničení až k vám domů.

Objednávka na rámování plakátu, fotografie či reprodukce je závazná – jde o dílo na zakázku – objednávka nemůže být zpětně zrušena.

Hotové rámy

Hledáte-li levnější variantu, vyberte si jeden z našich hotových rámů a zarámujte si své obrazy sami! Jedná se o rám z plexiskla s přidělanými kovovými úchyty na zadní straně.

Nikdy Vás neomrzí!

Nově jste vymalovali a váš obraz se již nehodí do interiéru? Rám vám zůstane na celý život - jednoduše vyměňte plakát za nový a jede se dál!

Spousta barev i velikostí

Vyberte si rám, který bude přesně pasovat na váš obraz a barevně se tak bude hodit do vašeho interiéru. Nevíte kterou barvu či materiál vybrat? Napište nám a naši designeři vám rádi poradí!

Plastové lišty

Nemáte rádi klasické rámy? Pak jsou pro vás násuvné lišty ideálním řešením. Stačí do nich plakát zasunout a následně jednoduše pověsit na zeď pomocí hřebíčku. Na výběr máte z mnoha variací barevných lišt od klasické bílé a černé až po výrazné barvy jako jsou červená, modrá, zelená nebo žlutá.Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top