We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objevte nejvýhodnější akce pro tento týden: FILMOVÉ PLAKÁTY sleva -20 % ×

Pantofle

Domov je náš malý soukromý svět. Je to místo, kam se vracíme po těžkém dni a kde chceme mít maximální pohodu. S našími produkty se doma můžete stát prakticky kýmkoli: hrdinou DC Comics nebo Marvelu, stát se součástí legendárního příběhu Star Wars nebo surrealistického světa Fridy Kahlo. Vyzkoušejte příjemně teploučké pantofle s vašími oblíbenými motivy. Je to perfektní doplňek, na který se můžete každý den těšit, který vás bude hned po ránu zvedat z postele a přidá vašemu domovu krásně útulnou atmosféru!Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2020 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací Souhlasím ×