We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

MARKETPLACE: Chci začít prodávat své umění

25. 05. 2022

Umění je pro mnohé koníček, vášeň, ale i zaměstnání. Ano, čtete správně, vaše umělecká tvorba vám může vydělat třeba na cestování po světě či vám umožní splnit si jiné z vašich přání. Chcete se i vy vydat na dráhu profesionálního umělce? Odpovíme za vás – rozhodně ano! Nic neztratíte, pokud rozšíříte svoji tvorbu i do online světa. Otevřete si svůj online obchod s uměním na našem Marketplace – ZDARMA. Ale předtím si přečtěte pár tipů, jak zazářit a zařadit se mezi bestsellery. 

  1. Buďte originální

Udělejte si průzkum trhu. Inspirujte se, ale rozhodně nekopírujte… najděte “díru na trhu” a odlište se, vytvořte si svůj osobitý styl. Malý TIP od nás – retro je ve světě home designu nesmrtelnou klasikou a milovníků světa popkultury je více, než si myslíte!

2. Nezapomínejte na kvalitu

Nahrávejte a prodávejte díla v nejvyšší možné kvalitě. Obzvláště velkou pozornost věnujte zrnitým texturám a rozmazanému pozadí. Filtry mohu vaše dílo ozvláštnit, ale zároveň velmi uškodit kvalitě, volte je tedy moudře a nezapomeňte, že někdy méně znamená více. 

Důležitá je i správná volba poměrů stran, doporučujeme poměry 2:3, 3:4 nebo 1:1. Hlavním důvodem je dostupnost rámů, které se nejčastěji prodávají ve standardizovaných rozměrech. 

Přečtěte si více o dokonalém díle k tisku v dalším článku.

3. Sdílejte a vydělávejte

Aby si vaše tisky někdo koupil, musíte dělat také něco jiného než jen umění – na to mnoho umělců zapomíná. Rozšiřte povědomí o tom, co děláte! Webová stránka je výborný nástroj, kterým můžete prezentovat sebe a hlavně vaši tvorbu. Rozhodně nezapomeňte ani na prezentaci na sociálních sítí. Komunikujte se svými fanoušky, sdílejte to, co tvoříte. No a v neposlední řadě dejte milovníkům vašeho umění možnost koupit si skvělou dekoraci. V rámci registrace do Markeplace získáte svůj vlastní unikátní slevový kód (a odkaz) na nákup na našem e-shopu pro všechny vaše sledující. A to se vyplatí – vám i fanouškům. 🙂 

“Se společností Europosters mám skvělé zkušenosti! Z každé prodané fotografie jsem nadšený a motivuje mě to k další práci. Skvěle a rychle komunikují. Systém nahrávání obrázků je snadný a poskytuje vám denně informace o prodeji. Spolupráci s Europosters bych všem doporučil!”

Manjik Pictures

Tak na nic nečekejte a registrujte se ještě dnes. Podpořte svůj potenciál a zviditelněte se na úspěšném e-shopu, na který ročně zavítá přes milion kupujících z 25 evropských zemí. Doufáme, že se brzy setkáme na našem Marketplace!

 

Registrovat se

Tags: Art, marketplace

Anne-Marie

„You can’t rush something you want to last forever.“

www.instagram.com/europosters_deco/Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top