We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

Jak připevnit plakáty na stěnu?

05. 09. 2022

Možností, jak připevnit plakát na zeď, je mnoho. Stačí si zvolit metodu, která vám bude nejvíce vyhovovat a můžete začít. Přinášíme vám pár nápadů, jak se s takovým věšením popasovat.

1) Samolepící oboustranné proužky

Abych nezničil zeď, nejlevnější a zároveň nejšetrnější metodou připevnění plakátu je za použití oboustranných proužků. Proužky, které prodáváme, jsou pevné a přitom snadno odstranitelné a na rozdíl od jiných proužků po odstranění nezanechávají na zdi ani na jiné ploše žádné nevzhledné stopy. Obraz bez vrtání či hřebíků tak můžete lehce a jednoduše přilepit na zeď, dveře, skříň či kamkoli jinam. Rovněž garantují maximální nosnost 1 kg při nalepení na hladký povrch. Stačí tedy odtrhnout část proužku a nalepit ho zezadu na plakát tam, kde chcete, aby byl připevněn. Nezapomeňte pak na proužek dostatečně zatlačit, aby byl plakát pevně připevněn.

KUPTE SI SAMOLEPÍCÍ PROUŽKY

2) Plastové lišty na plakáty

Další variantou, která je rovněž cenově přístupná a zároveň plakát celkově zvýrazní a dodá mu kapku elegance, je připevnění pomocí plastových lišt. Lišty stačí shora i zdola nasunout na plakát, čímž plakát hezky napne a zaručí, že se nebude vlnit. Lištu pak snadno pověsíte na háček na zeď. Plastové lišty jsou snadné a pohotové řešení. Hodí se přitom prakticky kamkoliv. V naší nabídce naleznete lišty z kvalitního plastu různých barev a velikostí, takže můžete zvolit přesně tu, která se k plakátu a vašemu interiéru bude hodit.
 

3) Rámy s plexisklem

Výše zmíněné varianty připevnění jsou určitě dobrou volbou. Jejich nevýhodou však je, že nechrání plakát před vnějšími vlivy jako jsou sluneční paprsky, prach, vodní kapky, apod. necháte-li si plakát celkově zarámovat, bude vypadat celkově lépe a v podstatě z něj vytvoříte obraz. Pokud jste si tedy už vybrali svůj plakát, který skutečně chcete na svou stěnu pověsit, doporučujeme využít naší nabídky předpřipravených rámů s kvalitním plexisklem. Opět nabízíme jak plastové, tak dřevěné rámy v různých barvách, variantách a velikostech (v klasických rozměrech pro plakáty 61×91 cm, mini plakáty 40×50 cm i na 3D plakáty). Ať už si zvolíte odstín černé, bílé, stříbrné, dubu či buku, dodáte plakátu i své stěně jiskru vytříbenosti. Plakát i rámeček k vám dorazí odděleně (samozřejmě v jedné zásilce) a vy už si sami obrázek složíte.

 

4) Individuální rámování plakátů a obrazů na míru

 
Nejvyšším stupněm úpravy je individuální rámování. Nabízíme více než 50 obrazových lišt, dřevěných i plastových v různých barevných odstínech. Obrázek nejprve zalaminujeme, nalepíme na tvrdou desku a zarámujeme. Na povrchu nezůstanou žádné bublinky. Laminační fólie se velmi dobře hodí pro běžné plakáty i pro fotografie či reprodukce.
 
Fólie se při pádu nerozbije (nehrozí tak například riziko poranění dětí nebo zvířat od střepů), nejsou na ní vidět šmouhy ani odlesky. Ze zadní strany rámu jsou kovové skoby, pomocí kterých snadno zarámovaný plakát zavěsíte na stěnu. Obraz k vám potom putuje bezpečně zabalený v krabici v bublinkové fólii. Celý proces rámování lze shlédnout na našem propagačním videu.

Bílé holé stěny vyvolávají pocit nudy a rutiny, zatímco krásný obraz nebo plakát váš domov natolik ozvláštní, že se vám pak už nebude chtít nikdy odejít. Zpříjemněte si i vy atmosféru u vás doma a zútulněte svůj domov krásnými dekoracemi na zeď.
Sdílejte s námi vaší radost ze zakoupených produktů na Facebooku a Instagramu. Označte nás na vašich fotkách a použijte #europosters.
Přejeme vám hodně radosti z našich produktů.

Přečtěte si více: DIY: Jak připevnit obraz na zeďKoupit rám!

Aneta

I love inspiring others with simple, creative ideas on how to decorate and organize your home. What's the best part? You don't need a big budget!

www.instagram.com/little_hyenka/Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top