We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: PLAKÁTY sleva 20 % ×

Inspirace: Fototapety v interiéru

24. 09. 2019

Celý váš domov by měl být odrazem vašeho já. Nemusí být každá místnost v provensálském stylu. Naopak – každá místnost může vypovídat o jedné z vašich konkrétních podob. Jednou jsme odvážní, plni síly, jindy tiše přemítáme o svých nejhlubších snech. Jsme originální, nepatříme do škatulky.  Proto vybočte z řad a využijte sílu fototapet. Rychlá a snadná změna vašeho domova.


JAK SE LEPÍ FOTOTAPETY

Fototapet existuje velká řada. Nejprve se dělí dle druhu materiálu a s tím samozřejmě souvisí i jejich aplikace. 

PAPÍROVÉ FOTOTAPETY

Fototapety tištěné na plakátový papír takzvaný “blueback”. Tištěny jsou nejmodernější technologií, se kvalitním provedením a přijatelnější cenou. Papírové tapety se lepí pomocí speciálního lepidla a jejich strhávání je za pomoci vlhčeného hadříku.


VLIESOVÉ FOTOTAPETY

Vliesové tapety jsou vyráběny z netkaných textilií, které se vyrábí lisováním syntetických vláken. Lepení i strhávání tapet je velmi jednoduché. Tapety se lepí za sucha (lepidlo se nanáší pouze na stěnu) a jsou nehořlavé.

VLIESOVÉ – OMYVATELNÉ FOTOTAPETY

Tato tapeta je potažená vrstvou laminátu, díky čemuž je odolnější vůči oděru i vodě. Nečistoty lze snadno a rychle odstranit vlhkým hadříkem. Můžete ji bez obav umístit na zeď, sádrokarton, betonové panely i dřevotřískové desky. Hodí se do bytu i kanceláří s hustým provozem.


SAMOLEPÍCÍ FOTOTAPETY

Lepení fototapety na zeď nebylo nikdy snazší! Samolepící fototapety jsou vyráběny z kvalitního textilu, díky čemuž při aplikaci na zeď nehrozí ani shrbení materiálu, ani vzduchové bubliny. Fototapetu lze snadno sundat a znovu použít.

INSPIRACE V INTERIÉRU

Taková masivní obkladačka totiž občas spadne. Pokud ne Vám na nohu, tak hned vedle – na Vaši drahou podlahu. To nechcete. Možností, kterou dnes začíná využívat stále více lidí, je fototapeta na zeď právě v podobě dřeva, cihly a jiných.


FOTOTAPETY DO SPOLEČENSKÝCH PROSTOR

Společenská místnost nemusí být tak osobní jako právě ložnice, nebo Vaše pracovna. Opět se nabízí sáhnout po velké fototapetě, která dodá místnosti pravé kouzlo Vaší osobnosti. Obrazů a témat je v nabídce mnoho. Vybere si každý – od romantických duší přes milovníky zvířat po ostré motorkáře.


TÉMATICKÉ FOTOTAPETY

Vlastníci vany si nutně nemusí hrát s lodičkou a kachničkou, aby se v lázni nenudili. Stačí jeden pohled z okna na vyhřátý písek pláže a o zábavu je postaráno. Stěhování se do teplých krajin v lokalitě, kde se opravdu podíváte z okna hned na pláž je finančně trochu náročnější, než si vylepit tento výhled ☺ Ne každá tapeta se do vlhkého prostoru hodí, ale pokud se již rozhodnete, pak vhodnými jsou vliesové omyvatelné fototapety, protože jsou prodyšné a zamezují plísním.


DO KOLEKCE FOTOTAPET

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2020 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×