We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: ZARÁMOVANÉ PLAKÁTY sleva 30 % ×

Inspirace: 7 tipů jak si zařídit kancelář

09. 01. 2019

#1 Pohodlí je priorita číslo jedna
Abyste odvedli dobrou práci, měli byste se ve své kanceláři cítit uvolněně. Obklopte se pouze nejnutnějšími věcmi, které Vám dělají radost a jsou praktické. Takový lapač snů je sice krásným doplňkem, ale v kanceláři by byl pouze lapačem prachu.

Navíc Váš šéf by asi znejistil, kdyby viděl u svého zaměstnance doplněk na klidný spánek v místě, které mu zajišťuje finanční stabilitu 🙂

#2 Nepřekombinujte to
Kancelář nemusí být na pohled studené, neosobní místo. Zvolte motiv, který Vám dělá klid v mysli a pořiďte si dekorace a pomůcky v jednom stylu.

#3 Nejlepší práci odvede ten, kdo je nejlépe motivovaný
Toužíte po exotické dovolené na opuštěném ostrově? Přejete si dům na pláži? Nebojte se snít. Jen pokud své sny dokážeme identifikovat, mohou se opravdu splnit. Zavřete oči a udělejte si vizualizaci Vašeho dokonalého života a najděte pro něj přesný obrázek. Ten si pak pověste na celou stěnu proti Vašemu pracovnímu stolu. Vždy, když zvednete oči od počítače, připomene Vám, proč jste teď tady.

#4 Motivací můžete být i sami sobě
Jak se říká: „Ve zdravém těle zdravý duch.“ Máte-li mít zdravý i úsudek a svou práci odvádět dobře, pečujte o své tělo i nitro. Vstaňte o chvilku dřív, hoďte svůj notebook do originálního batohu a vydejte se do práce na kole. Zvolte svižnou procházku místo sezení v autobusu. Proč? Protože až cestu zdoláte a usednete ve své kanceláři, budete si připadat výjimečně, ačkoli jste ještě ´nic´ neudělali. Začít den s takovým sebevědomím je skvělé. Abyste si jako hrdinové připadali i během dne, schovejte pod svůj oblek Váš talisman.

#5 Řekněte o sobě víc
Návštěvníky své kanceláře byste měli zaujmout hned na první dojem. Jednání probíhají vždy snáz, pokud budete mít ještě jiné, osobnější téma k hovoru, než pouhý předmět schůzky. Je pravděpodobné, že Váš návštěvník bude také fanouškem Harryho Pottera nebo hudební skupiny, jejíž motiv máte na podtácku.

#6 Ledy prolomíte i stylovou plechovou cedulí.

#7 Fotografie rodiny stačí jedna
Nemusí na Vás dohlížet maminka hned ze tří rámečků. Chcete přeci svůj prostor, kde jste kreativní. V práci nemusíte jen energii rozdávat. Můžete ji také čerpat. Proto Vám přejeme, aby Váš život byl stejně barevný a energický jako Vaše kancelář 🙂

Víc inspirace do kanceláře

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2020 Europosters, s. r. o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×