We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objevte nejvýhodnější akce pro tento týden: OBRAZY NA PLÁTNĚ sleva -20 % ×

Zima

02. 01. 2020

Prosincovým zimním slunovratem jsme se přesunuli do dalšího krásného období. Období, kdy děda Mrazík klepe na dveře a naše aktivity se přesouvají spíše dovnitř nežli ven. A protože se tráví většina času doma je potřeba si svůj interiér pořádně oživit a kochat se zimní krásou pěkně z tepla domova.

Ve dvou se to lépe táhne

Nejlepším způsobem, jak se v tomto zimním čase zahřát a zabavit, je trávit čas s vašimi nejbližšími. Nic není na světě hezčího, než když víte, že při vás při jakémkoli problému někdo stojí! Najděte si proto více času na své milované a zahřejte a zasmějte se s nimi častěji. My se nechali inspirovat a připravili novou kolekci s názvem “Together“!

Frozen v dětském pokoji

Jak dostat zimní motivy do dětského pokoje? Odpovědí je rozhodně Frozen! Tato pohádka o ledovém království a překrásných princeznách si našla místo v dětských srdcích! A nejen v těch dětských 🙂 


Zimní příroda

Plakáty či obrazy zimní přírody sluší každému interiéru. I když zima a zimní motivy nezahřejí, pohled na zasněženou krajinu a lesy potěší oko kohokoliv z nás. Když příroda ukáže svoji moc a přikryje přírodu bílou přikrývkou, tak obraz této krásy padne do každého interiéru. Ať už se jedná o minimalistický, moderní či barevný styl domova.


DO KOLEKCE WINTER WONDERLAND

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2021 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá soubory cookie. Pokud budete i nadále využívat naše služby, předpokládáme, že s používáním souborů cookie souhlasíte. Více informací Souhlasím ×
Top