We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: OBRAZOVÉ REPRODUKCE sleva 20 % ×

Zakázaný film? Možná právě nový Venom

17. 09. 2018

Nejnovější počin studia Sony Pictures ve spolupráci s Marvelem, Venom, přichází do kin už v říjnu. Možná jste si všimli, že se o něm vypráví víc, než by kdo čekal a není to jen tak.

Poslední filmy z produkce Sony Pictures nezažily příliš velký úspěch, a tak tvůrci vložili všechny své naděje do nového Venoma. Dělají obrovskou propagační kampaň a doufají, že si napraví reputaci.

Seznamte se s příběhem Venoma

Jde o příběh investigativního reportéra Eddieho Brocka (Tom Hardy). Ten se zamotá do příliš nebezpečného případu. Sleduje lidi ze společnosti Life Foundation, kteří experimentují s mimozemskými symbiontmi a naivně věří, že lidská rasa povýší na novou úroveň. Na takovou, která sama sebe zachrání před vyhynutím. Tyto techniky se začínají vymykat kontrole. Venom následně vzniká ze symbionta, který se zmocňuje Eddieho těla a mysli a společně se oslovují v první osobě množného čísla, tedy “my – Venom”.

“Zakázaný” film

Je tu ale jeden malý háček. Venom byl kvůli prvnímu oficiálnímu traileru (scéna s odtrhnutím hlavy 😱) ohodnocený jako R – restricted. To znamená, že komise, která určuje pro jaké věkové kategorie je film vhodný, rozhodla, že nejmladší diváci filmu by měli mít alespoň 17 let.

Tvůrci však věřili, že tento rating by se mohl ještě před premiérou posunout na nejnižší hranici a to na hodnocení PG – 13. To je kategorie filmů, které mohou sledovat diváci pod 13 let v přítomnosti rodičů. Pomocí humoru se pokusili hororovou atmosféru odlehčit. Nakonec se jim to přece jen podařilo, a tak se do kina můžete vydat například se svým mladším sourozencem 🙂

Pokud by se to tvůrcům nepodařilo, mohli by ohrozit i jiné filmy, ve kterých se postava Venoma ještě mohla objevit. Například pokračování Spidermana. Čím vyšší totiž tento rating je, tím má film menší potenciální publikum, a to se může podepsat na jeho zisku.

 

První, ale ne poslední

V případě, že se Venom uchytí, studio Sony by mělo pokračovat v natáčení nových filmů o záporných hrdinech. Studio už stihlo jeden z nich i oznámit, a to právě příběh Morbiusa (v hlavní roli s Jaredem Leto – wow, wow!) Jde o příběh žijícího komiksového upíra, který se poprvé objevil v Amazing Spiderman. Natáčení má začít už příští rok.

Tolik k novinkám o Venomovi. Samozřejmě to není vše! Tenhle záporák toho skrývá mnohem víc, než si myslíte. Proto pro vás připravujeme článek s TOP 5 fakty, které určitě nevíte.

Vstupte do světa Marvelu

Více Venoma

Zdroj  1Zdroj 2 

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2019 Europosters, s. r. o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×