We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: CEDULE sleva 20 % ×

Volání přírody

26. 06. 2019

Ať chceme nebo ne, příroda je mocná čarodějka. Byla tu mnohem dříve než my a nikdy nás nepřestane překvapovat její krásou. Její barvy rozzáří jistojistě každý interiér a dodá mu tu proslavenou poslední tečku k dokonalosti. Je také dokázáno, že hlavní barva, kterou v přírodě vidíme nejčastěji, zelená, je barvou, která uklidňuje naši mysl a inspiruje k lepším výkonům. U nás v galerii plakátů s přírodou najdete nespočet variant s touto tématikou. My Vám nyní přinášíme pouze ukázku s nejvíce oblíbenými plakáty.

Tropické listy jako fototapeta

Tropické listy jsou skvělé nejen živé, ale určitě nám dáte za pravdu, že jsou dokonalé i na plakátě či tapetě. Dají prostoru svoji živost a váš byt nejen zútulní, ale také rozzáří. Ať se jedná o jednoduchou tapetu, která je znakem čistého a minimalistického designu, nebo více výraznější, rozhodně s nimi nešlápnete vedle. A to o to více bychom je měly použít, pokud bydlíme ve městech, kde park je v nedohlednu.

Exotika přímo ve vašem obývacím pokoji

Přeneste se kdykoliv se vám zamane do vaší vysněné země plné zelených palem, vyhřátého a jemného písku a azurově modrého moře. Prozkoumejte sekci plakátů s přírodou a exotikou, které vás jen při pohledu na ně rozhodně zahřejí. Vybrat si můžete z nabídky exotických míst, výhledů, moří a určitě si je také zamilujete nejen za denního světla , ale i při západu slunce.

Až na vrcholky hor

Pro ty, kteří máte rádi pohoří, túry, lezení a nepopsatelný výhled na okolní přírodu z vrcholů, jsme připravili kolekci hory, která je přímo našlapaná krásnými plakáty. Sledování našich fotek ve vás zaručeně vyvolá autentický pocit, až tak silný, že si budete okamžitě chtít vzít vaše horolezecké vybavení nebo sportovní boty a vyrazit do nejbližších hor, lesů a nebo pohoří.

Když si barvy hrají na obloze

Každý nám dá za pravdu, že ukázkou té nejkrásnější barevné show přírody, je polární záře neboli Aurora. Tento jev, na který se můžete jet podívat na severní pól je opravdovým zážitkem, který bychom měli jednou za život všichni vidět. Pokud se ale na severní pól nechystáte nevadí, můžete cestovat do tohoto kouzelného světa s našimi plakáty a ještě budete v teple domova.

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2020 Europosters, s. r. o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top