We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

Tradiční styl: Pro milovníky klasického umění

25. 03. 2020

Neexistuje pro vás lepší program než zajít ve volné chvíli do nějaké galerie. Pařížský Louvre či Museé D´Orsay již znáte jako své boty, protože vás umění časem prověřených mistrů nepřestává fascinovat. Poznáváte se?  Pak právě pro vás jsme připravili naší speciální kolekci tradičního umění, které bude do vašeho interiéru sedět i když zrovna nebydlíte na zámku či v historickém hotelu…

 

 

Pozvěte si domů staré mistry                  

Když se řekne „časem prověřené umění“, každého jistě hned napadnou italští renesanční mistři v čele s Leonardem Da Vincim.  Však Mona Lisa v pařížském Louvru patří mezi nejnavštěvovanější obrazy všech dob! Nechcete-li se ale tlačit se spoustou turistů v galerii, krásu této záhadné dámy můžete obdivovat i doma. Nejvíce jí to bude slušet ve vaší pracovně, kde vás bude svým tajeným úsměvem inspirovat.  Mezi klasiky ale řadíme i novější díla – mezi nejoblíbenější patří autoři z počátku 19. či 20. století. Milovník impresionismu si rozhodně neodpustí alespoň jeden obraz od Claudea Moneta či nesmrtelného Van Gogha. Jejich díla asi nikdy nepřestaneme obdivovat. Patříte-li i vy mezi fanoušky impresionismu, navštivte naši kolekci impresionistických malířů zde!

 

 

 

Život jako na zámku

Ne každý si může dovolit koupit zámek, ale vytvořit si zámecký interiér není až tak náročné. Tedy pokud zrovna nebydlíte v novostavbě. 😊  Máte-li to štěstí, že má váš byt vysoké stropy a velká okna (ideálně i nádherný štukovaný strop), můžete se svému zámeckému snu docela dobře přiblížit. Potřebovat k tomu budete fototapety či zručného štukaře. Je už na vás, zda zvolíte empírové pruhy, zlaté zdobení či květinové vzory! Stejně jako na zámku, vaše zdi můžete ozdobit portréty vznešených šlechticů či květinovými zátišími. Překrásné obrazy, které najdete i v mnoha světových galeriích najdete například u mistrů neoklasicismu.

 

 

 

Secesní mistři

Jedním z nejkrásnějších stylů, ve kterých se kdy malovalo je jednoznačně secese. Secese se inspirovala hlavně přírodními motivy i krásou žen. V té době se také poprvé začalo produkovat i užité umění – nábytek, ozdoby,vázy,  ale třeba  i reklamní předměty. Jedním z největších symbolů secese je český malíř Alfons Mucha, který tvořil v Paříži. Mezi jeho nejznámější reklamní díla patří  překrásné plakáty pro představení herečky Sarah Bernhardové.  Když už ale zmiňujeme nejpopulárnější malíře z období secese, jedničkou bude asi navždy rakouský malíř Gustav Klimt. Jeho nádherným zlatem zdobeným ženským portrétům odolá málokdo! Tito dva malíři navíc vypadají skvěle i v moderních interiérech, proto pokud nemáte čas, chuť a ani peníze na velké změny v interiéru, tyto dva malíře vám rozhodně doporučujeme!

 

INSPIRUJTE SE V NAŠÍ TRADIČNÍ KOLEKCI

Katka

Social Media and Email Specialist, known as a big fan of superhero movies, especially Avengers, Deadpool and Batman.

www.instagram.com/kat_y_manaPosters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top