We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: FILMOVÉ PLAKÁTY sleva 25 % ×

Tradiční styl: Pro milovníky klasického umění

25. 03. 2020

Neexistuje pro vás lepší program než zajít ve volné chvíli do nějaké galerie. Pařížský Louvre či Museé D´Orsay již znáte jako své boty, protože vás umění časem prověřených mistrů nepřestává fascinovat. Poznáváte se?  Pak právě pro vás jsme připravili naší speciální kolekci tradičního umění, které bude do vašeho interiéru sedět i když zrovna nebydlíte na zámku či v historickém hotelu…

 

 

Pozvěte si domů staré mistry                  

Když se řekne „časem prověřené umění“, každého jistě hned napadnou italští renesanční mistři v čele s Leonardem Da Vincim.  Však Mona Lisa v pařížském Louvru patří mezi nejnavštěvovanější obrazy všech dob! Nechcete-li se ale tlačit se spoustou turistů v galerii, krásu této záhadné dámy můžete obdivovat i doma. Nejvíce jí to bude slušet ve vaší pracovně, kde vás bude svým tajeným úsměvem inspirovat.  Mezi klasiky ale řadíme i novější díla – mezi nejoblíbenější patří autoři z počátku 19. či 20. století. Milovník impresionismu si rozhodně neodpustí alespoň jeden obraz od Claudea Moneta či nesmrtelného Van Gogha. Jejich díla asi nikdy nepřestaneme obdivovat. Patříte-li i vy mezi fanoušky impresionismu, navštivte naši kolekci impresionistických malířů zde!

 

 

 

Život jako na zámku

Ne každý si může dovolit koupit zámek, ale vytvořit si zámecký interiér není až tak náročné. Tedy pokud zrovna nebydlíte v novostavbě. 😊  Máte-li to štěstí, že má váš byt vysoké stropy a velká okna (ideálně i nádherný štukovaný strop), můžete se svému zámeckému snu docela dobře přiblížit. Potřebovat k tomu budete fototapety či zručného štukaře. Je už na vás, zda zvolíte empírové pruhy, zlaté zdobení či květinové vzory! Stejně jako na zámku, vaše zdi můžete ozdobit portréty vznešených šlechticů či květinovými zátišími. Překrásné obrazy, které najdete i v mnoha světových galeriích najdete například u mistrů neoklasicismu.

 

 

 

Secesní mistři

Jedním z nejkrásnějších stylů, ve kterých se kdy malovalo je jednoznačně secese. Secese se inspirovala hlavně přírodními motivy i krásou žen. V té době se také poprvé začalo produkovat i užité umění – nábytek, ozdoby,vázy,  ale třeba  i reklamní předměty. Jedním z největších symbolů secese je český malíř Alfons Mucha, který tvořil v Paříži. Mezi jeho nejznámější reklamní díla patří  překrásné plakáty pro představení herečky Sarah Bernhardové.  Když už ale zmiňujeme nejpopulárnější malíře z období secese, jedničkou bude asi navždy rakouský malíř Gustav Klimt. Jeho nádherným zlatem zdobeným ženským portrétům odolá málokdo! Tito dva malíři navíc vypadají skvěle i v moderních interiérech, proto pokud nemáte čas, chuť a ani peníze na velké změny v interiéru, tyto dva malíře vám rozhodně doporučujeme!

 

INSPIRUJTE SE V NAŠÍ TRADIČNÍ KOLEKCI

Katka

Social Media and Email Specialist, known as a big fan of superhero movies, especially Avengers, Deadpool and Batman.

www.instagram.com/kat_y_manaDecorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2020 Europosters, s. r. o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top