We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

TOP 5 nezapomenutelných Loki momentů

08. 09. 2023

Blíží se druhá série populárního seriálu Loki a fanoušci nejen Marvelu, ale i tohoto charismatického padoucha se nemohou dočkat, co jejich oblíbence čeká za další dobrodružství. Loki, ztělesněný brilantním Tomem Hiddlestonem, přinesl do MCU nespočet nezapomenutelných okamžiků. Pojďte si 5 nejlepších z nich společně s námi z Posters připomenout!

1. “I am Loki of Asgard…”

Kdo by zapomněl na Lokiho slavnou frázi: “I am Loki of Asgard, and I am burdened with glorious purpose.” Tato věta předznamenala Lokiho první výskyt v Marvel Cinematic Universe v prvním filmu Thor. V tomto okamžiku se Loki poprvé představil divákům jako manipulativní a ambiciózní antagonist, jehož cílem bylo ovládnout Asgard a stát se králem. Jeho “glorious purpose” zůstalo jedním z klíčových motivů jeho postavy a vybízelo diváky k otázce, co Lokiho doopravdy motivuje.

2. “I’ve been falling for 30 minutes!”

Lokiho dobrodružství ve filmu Thor: Ragnarok přineslo mnoho komických situací. Jedním z věčných momentů je jeho třicetiminutový pád do sídla Doctora Strange, po kterém pronese tuto slavnou hlášku a nechybí ani Lokiho pověstné dýky poté, kdy si Strange tak trochu utahuje z Lokiho. Tuto scénu najdeme snad ve všech video kompilacích Lokiho ikonických momentů!

3. “We’re not doing get help!”

Další skvělá scénka pochází opět z filmu Thor: Ragnarok, kde se Loki a Thor dostanou do obtížné situace a Thor navrhne, že použijí svou klasickou taktiku “get help,” což zahrnuje to, že Thor vydává Lokiho za zraněného a hodí ho na nepřátele. Loki tuto taktiku však odmítá, ale nakonec je na nepřátele stejně hozen. V této scéně můžeme taktéž vidět skvělou dynamiku mezi oběma bratry. Let’s do “get help”!

4. “I am the monster that parents tell their children about?”

Loki se v prvním Thorovi dozví, že je syn Laufeyho, nikoliv Odinův. Jeho emotivní rozhovor s Odinem lze určitě zařadit mezi nezapomenutelné momenty, kdy fanoušci poznají Lokiho citlivější stránku. Tom Hiddleston tuto scénu zvládl přímo bravurně, nechybí zde uvěřitelné napětí a bolest, kterou si postava Lokiho prožívá.

5. “I assure you brother, the sun will shine on us again.”

Ve scéně z Avengers: Infinity War filmu, kde Loki říká tato slova Thorovi, je skvěle znázorněn bratrský vztah mezi Lokim a Thorem. Přesto, že je Loki vykreslen jako padouch, v tuto chvíli se snaží Thora zachránit a scéna je o to emotivnější, jelikož Loki nakonec v boji s Thanosem zemře.

Loki se již brzy vrátí na naše obrazovky s novými příběhy, pojďme se mezitím podívat, co můžete najít v naší Loki nabídce!

Připrav se s námi na druhou sérii!

Lena

Music and visual art enthusiast, the more Queen merch, the better!Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top