We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

TOP 5 ikonických rekvizit, které ti beze slov prozradí název filmu

03. 06. 2021

 

Mnoho kultovních filmů a seriálů se stalo kultovními nejen díky jejich fantastickým příběhům, výpravě, hereckému obsazení, ale také díky typickým předmětům, pomocí kterých okamžitě a prakticky beze slov poznáš, o jaký kinematografický snímek se jedná. A protože jsme zkrátka filmožrouti, přinášíme ti výčet TOP 5 nejikoničtějších filmových a seriálových rekvizit.

 

 

5. Kouzelnická hůlka

 

Kouzelnický svět Harryho Pottera je plný předmětů, o kterých bychom tu mohli hodiny a hodiny mluvit. Avšak předmět, který jsme vybrali, je životně důležitý nejen pro Harryho, ale také pro každého kouzelníka z tohoto světa! A ne, není to Zlatonka ani Moudrý klobouk, ale kouzelnická hůlka! Neboť bez ní i sám Lord Vol…emh, no prostě ten pán jehož jméno se nevyslovuje, by bez této kouzelné hůlky mohl jen naprázdno máchat rukama. A uznej, vybaví se ti snad jako první něco jiného, když se řekne Harry Potter? Nám totiž ne, protože tenhle kouzelný klacík dokáže doslova zázraky.

 

 

 

4. Ninja čelenka

 

Víš co dělá ninju ninjou? Kunai? Shuriken? Tichá chůze? Jo, jo, všechny tyhle věci k ninjům patří, ale to co máme na mysli a díky čemu spolehlivě poznáš ninju, je jeho čelenka! A to už musíš fakt uznat, protože když uvidíš někoho s čelenkou Skryté listové, okamžitě víš, že je to ninja, který je připraven se stát dalším Hokagem.

 

 

 

3. Zaklínačský náhrdelník

 

Když se ve tvém kraji objeví zlobr nebo jiné zlé monstrum, je potřeba zavolat pořádného lovce příšer. A existuje snad někdo vhodnější pro tuto práci než slavný Geralt z Rivie, ten bílý vlk, který za správnou peněžní odměnu odstraní jakékoliv monstrum? A kromě bílých vlasů a dvojice mečů Geralta nejvíce charakterizuje právě jeho slavný vlčí náhrdelník. Ten totiž říká, nejen k jaké škole patří, ale také že každý příšerák a zloduch by se měli schovat, když je tento příšerobijec nablízku. 

 

 

 

2. Jeden prsten

 

Středozem ukrývá nespočet fantastických a mocných relikvií jako jsou meče a zbroje. Žádná z nich však nepředčí výtvor temného pána Saurona, který v ohni Hory osudu vykoval Jeden prsten. Protože Jeden prsten vládne všem, jeden jim všem káže.. no a dál to přece znáš. A právě tento malý Milášek nejednou pořádně zavařil Společenstvu Prstenu, které se zavázalo tento předmět nadobro zničit. Jenže Prsten se tak snadno nedal a tak naši partu čekalo mnoho dobrodružství plné skřetů, zlobrů, Balrogů a hory plné žhavé lávy. No to by jeden nevěřil, co takový malý zlatý kroužek dokáže.

 

 

 

1. Světelný meč

 

A máme tu první místo! Co ikoničtějšího může být než-li světelný meč?! Ikonická zbraň, která proslavila tuhle kultovní vesmírnou ságu. Světelné meče nejen že pobláznily fanoušky, ale také trvale změnily filmový průmysl. Vždyť se světelným mečem můžeš krájet kov jako horké máslo nebo odrážet střely na své nepřátele. A nejen to! Podle barvy meče lehce poznáš, zda patří jeho majitel k Temné nebo Světlé straně Síly. A bez ostychu se přiznáme, že i my sami bychom chtěli mít jeden takový laserový meč doma, protože aspoň bychom měli čím krájet salám a nebo dělat rovnou topinky. 🙂

 

Prohlédni si TOP filmové plakáty.

Khoa

A nerd who loves cycling, football and the Lord of the Rings. Yes, that's me!Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top