We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

TOP 5 hororů pro ty, kteří se rádi bojí

20. 10. 2023

Blíží se ta nejstrašidelnější doba v roce, kdy noční můry a děsivé příběhy přicházejí k životu. Ano, Halloween je téměř tady, a pro ty, kteří se rádi bojí, je to čas na podpoření atmosféry výběrem správného hororu. Pokud jsi mezi odvážnými dušemi, které touží po nějakém kvalitním hororu, máme pro tebe my z Posters TOP 5 strašidelných filmů, které si rozhodně nesmíš nechat ujít.

1. Sestra

Pokud jsi milovníkem nebo milovnicí hororových filmů a toužíš po atmosféře temnoty a tajemství, pak je pro tebe Sestra zaručeným zážitkem. Tento film je součástí rozsáhlého hororového univerza, které zahrnuje nejen Annabelle, ale i diváky oblíbený film V zajetí démonů. Sestra přináší příběh o temném klášteře v Rumunsku a děsu nahánějící, démonické jeptišce jménem Valak. S napínavým dějem a strhující atmosférou zde nemůžeš šlápnout vedle, letos dokonce vyšel druhý díl Sestry, který momentálně běží v kinech.

2. To

Film To je něco, co milovníci hororů nejenže ocení, ale také si ho zamilují. Tato adaptace slavné knihy Stephena Kinga tě vtáhne do světa dětí bojujících s temnými silami, které přijímají podobu děsivého klauna Pennywise požírajícího dětské duše. Při sledování tohoto filmu si vychutnáš kombinaci strašidelného hororu a příběhu o přátelství a odvaze. To je horor, který prostě musíš vidět… je čas se vznášet!

3. Saw

Film Saw představuje hororový zážitek, ze kterého ti bude tuhnout krev v žilách. Tento kultovní snímek tě zavede do světa sadistického zabijáka Jigsawa ztvárněného Tobinem Bellem, jenž svým obětem klade nechutné a brutální úkoly, které je velmi obtížné přežít. S vynikající režií a scénářem, který vás bude držet v napětí až do samého konce, Saw je hororový thriller nebojící se vystoupit za hranice konvenčního děsivého filmu. Série Saw filmů tě zaručeně nadchne svou jedinečnou atmosférou a nekompromisním příběhem, takže si ho určitě nenech ujít!

4. Annabelle

Annabelle je hororový film, jenž představuje démonickou panenku se zdánlivě nevinným pohledem, která však uvnitř sebe ukrývá hrozivou temnotu. Tento snímek je součástí rozsáhlého hororového univerza, a jako takový přináší atmosféru napětí a hrůzy, která tě nenechá spát. Nech se vtáhnout do světa, kde i na první pohled obyčejná hračka může skrývat temná tajemství.

5. Chucky

Film Chucky představuje svět, ve kterém se dětská loutka stává nástrojem zla a hrůzy. Tento kultovní horor přináší příběh o zlém loutkaři, který se přenáší do těla loutky, a začíná páchat neuvěřitelně hrůzné činy. Možná bychom zde našli pár podobností s již výše zmíněnou Annabelle aneb nevěř strašidelným hračkám, nikdy nevíš, co ukrývají!

Ať už se rozhodneš pro kterýkoli z těchto filmů nebo se podíváš na další horory z naší nabídky, jedno je jisté – Halloween bude letos děsivý a vzrušující! Připrav se s námi na spooky sezónu a vyber si něco do své horové sbírky.

 

Podívejte se na naši hororovou nabídku!

Lena

Music and visual art enthusiast, the more Queen merch, the better!Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top