We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
Akce týdne: FANTASY & SCI-FI sleva -40 %

TOP 5 fantastických zvířat, které bychom chtěli za domácí mazlíčky

21. 03. 2022

Po tom, co jsme s napětím pročítali učebnici Mloka Scamandera, jsme si určitě každý z nás vybírali zvířata, které bychom brali jako domácí mazlíčky. Mít psa nebo kočku je sice super, ale co taková okamie nebo hrabák? Dneska tu pro tebe máme 5 fantastických zvířat, ke kterým bychom se chtěli vracet večer po práci nebo po škole.

 

  1. Hrabák

Hrabák je taková malá černá koule chlupů, kterou nemůžeš nechat nikdy o samotě. Je totiž přitahovaný k lesklým věcem, proto se často využívá k lokaci pokladů. V běžném životě to ale může být trochu problém. S trocha úpravami ale můžeš mít toto zvířátko doma. Stačí schovat všechny lžičky, zlaté náušnice, mince a hodinky. Pokud se ti ale nechce překopávat celý byt, můžeš ho nechat na zahradě. A co víš, třeba i tobě najde poklad, o kterém jsi ani neměl tušení.

  1. Demiguise

Pro všechny kliďase se rozhodně hodí demiguise. Tento klidný tvoreček se ale těžko chytá, takže s tebou vážně musí chtít bydlet. Zároveň má dvě vážně super schopnosti – umí se zneviditelnit a vidí do budoucnosti. Jak vidíš, tyhle schopnosti ho dělají prakticky nepolapitelného. Když by u tebe ale byl spokojený, tak o něm díky jeho schopnostem ani nemusíš vědět.

  1. Thunderbird

Thunderbird se sice úplně nehodí do malého bytu, ale pokud máš třeba farmu nebo velký pozemek, tak tam se mu bude líbit. Tento létající tvor dokáže pomocí jeho magie vytvořit bouřku. Zároveň je velmi citlivý na nebezpečí. Takže když bude mít vše, co potřebuje, může to být skvělý domácí mazlíček. Mezi kouzelníky je tak oblíbený, že po něm byla pojmenována jedna z kolejí americké kouzelnické školy Ilvermorny, do které chodila například Tina Goldstein.

  1. Okamie

Okamie se naopak hodí do jakéhokoliv bytu i domu. Okamie se totiž může zvětšit a zmenšit podle dostupného prostoru. Můžeš ji tak nosit v kapse do školy nebo jí přenechat celý pokoj ve svém domě. Dej si ale pozor, pokud má vajíčka, může být velmi agresivní. Vajíčka jsou totiž z čistého stříbra, proto jsou často vyhledávány pytláky. A nejen pytláky! Zlatoslav Lockhart plánoval vydat kolekci šamponů s hlavní ingrediencí – žloutkem vajíčka okamie. Ovšem získat vajíčka na kolekci přípravků na vlasy se ukázalo moc nebezpečné, proto musel Zlatoslav zůstat u vydávání knih zážitků jiných lidí.

  1. Kůrolez

A úplně nejvíc bychom jako domácího mazlíčka chtěli kůroleza. Kůrolezové vypadají jako zelené větvičky připomínající postavu. Je malinkatý, vejde se ti to náprsní kapsy. Ale v bytě může žít mezi rostlinami nebo na stromě na balkoně. Ale pozor, ať ti nespadne dolů, velmi těžko se v přírodě hledá. Větvík, kterého má Mlok Scamander ve filmu Fantastická zvířata, je oblíbený tvor Mlokova představitele, Eddieho Redmayna. Je to i náš oblíbenec, proto jsme ho umístili na první místo.

A tím končí náš seznam. Teď už nám jenom zbývá si počkat na Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství.

 

Fantastická zvířata

Kamca

Avid reader and Harry Potter fan who loves to travel and eat.Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top