We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

TOP 5 anime znělek

06. 10. 2021

Znáš je všechny? Zabroukej si s námi svojí oblíbenou!

Dobře víme, že znělka toho udělá pro anime spoustu. Člověk jí může slyšet a hned si vzpomene na všechny ty krásné chvíle, které strávil sledováním, nejlépe jako dítě v neděli v šest ráno. Možná si i ty vybavíš znělku, která provázela tvoje dětství (nebo dospělost). My si takovou určitě vybavíme a ne jen jednu, proto jsme vybrali hned 5 těch nejlepších.

 

5. One piece – We are!

 

Na pátou příčku jsme umístili píseň We are! z anime One piece. Seriál začíná pirátem Gol D. Rogerem, který před svou popravou prohlásil, že veškerý svůj poklad zvaný One piece uložil na jedno místo. Inspiruje tak tím piráty světa, aby se tento poklad vydali hledat. Hlavní postavou je Luffy, který se chce stát největším pirátem na světě, tak se plaví společně s přáteli za dobrodružstvím. Seriál One piece stále vychází, v současné době má 995 dílů a je 17. nejdéle vysílající se anime. Znělka krásně vystihuje děj seriálu, člověk má hned chuť vydat se za svým vlastním dobrodružstvím.

 

Znělku si můžeš pustit tady

4.  One Punch Man – The Hero!!

 

Chtěli jste být někdy nejsilnějším člověkem na planetě? Saitamovi z One Punch Mana se tento sen splnil. Jednou ranou zvládá porazit všechny padouchy – lidi i mimozemšťany. Problém je ale v tom, že jakmile všechny zvládnete přemoci jednou ranou, najednou je to tak trochu nuda. A tak Saitama čeká, dokud nepřijde někdo, kdo se mu silou alespoň vyrovná. Znělka k tomuhle anime je prostě skvělá. Dokáže člověka nabudit a inspirovat k tomu, že dokáže všechno. Doporučujeme si pustit ke cvičení.

 

Znělku si můžeš pustit tady 

3. Naruto Shippuden – Blue Bird

 

Naruto je jedno z nejoblíbenějších anime všech dob. Příběh sleduje Naruta Uzumakiho, který se chce stát nejsilnějším ninjou ve vesnici neboli hokage. Chlapec vyrůstá jako vyvrženec, celá vesnice se ho bojí, navzdory tomu, že před lety byl Naruto důvod, proč jejich vesnice nebyla zničena. Spolu s Narutem se v sérii objevují Kakashi Hatake, vedoucí týmu, ve kterém je i Naruto, Sakura Haruno, jediná ženská ninja ve vesnici, a Sasuke Uchiha, který se snaží pomstít svůj klan. Znělka Blue Bird je z Naruto Shippuden , anime navazující na Naruta. Blue Bird je spíš pomalejší písnička, která ve fanoušcích této série vzbuzuje hodně emocí.A kdo seriál nesledoval, pořád může postavu Naruta znát z Naruto run neboli jeho specifického běžeckého stylu, který je známý po celém světě.

 

Znělku si můžeš pustit tady

2. Attack on Titan – Shinzou wo Sasageyo

 

Anime Útok titánů vychází ze stejnojmenné mangy. Před sto lety málem obrovští titáni vyhladili lidskou populaci. Přeživší se proti titánům obrnili a postavili proti nim obrovské zdi. Jejich klidné žití se ale mění, když kolosální titán probourá vnější zeď a město je zaplaveno titány, kteří požírají lidi. Hlavní postavy Eren, Mikasa a Armin se přidávají do vojenského výcviku, aby titány jednou provždy sprovodili ze světa. Shinzou wo Sasageyo v překladu vybízí k odevzdání svého srdce pro boj s titány. Schválně si písničku pusť, nemáš hned chuť pustit se do boje?

 

Znělku si můžeš pustit tady

1. Pokémon – Gotta Catch Them All

 

Kdo z nás nemá oblíbeného pokemona? Pokemon, zkráceně pocket monsters, je asi nejslavnější anime všech dob, i když vzniklo jako doplnění Pokemon her. Hlavní postavou je Ash Ketchum a jeho pokémon Pikachu, kteří společně zažívají dobrodružství. Celkem existuje přibližně 900 různých Pokémonů a každý z nich má jedinečné vlastnosti. Během let vyšlo mnoho filmů s Pokémony, nejnovější doplněk pokémonské série je film z roku 2019 Detektiv Pikachu. Ale u filmů to nekončí, anime se dočkalo i muzikálu s názvem Pokémon Live!, který se hrál po Spojených státech amerických. Gotta Catch Them All je chytlavá písnička, kterou si po jednom poslechnutí budeš zpívat ještě další týden, proto jsme nemohli jinak, než ji umístit na první příčku.

 

Znělku si můžeš pustit tady

Všechno z anime a mangy najdeš tady

Kamca

Avid reader and Harry Potter fan who loves to travel and eat.Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top