We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

Tipy na dárky pro ženy

13. 11. 2023

Ideální čas na vymýšlení dárků! Někdy je to úplně jednoduché, a přesně víme, komu co dát, ale někdy se prostě zasekneme. Proto jsme pro vás připravili pár tipů, jak potěšit většinu lidí na světě – ženy 😂🤷🏼.

Důležitá obecná pravda

Hned na úvod je důležité něco poznamenat. Pokud nedokážete vymyslet něco většího, nebo se bojíte riskovat s něčím dražším, co by se jí nemuselo tak líbit – přichystejte jí dárkový balíček plný věcí, které má ráda. Některé z nás totiž nemáme čas si kupovat všechny, častokrát i potřebné, drobnosti.

 

Když víte, že má ráda nějaký seriál, film, hudební skupinu, či videohru.

 1. Hrnek, láhev nebo termoska: Už to není úplně nejnovější trend, ale stále dokáže plno lidí potěšit. Ať už chce být více ekologická a nekupovat si stále nové láhve na vodu, případně cestovní hrnky s kávou, nebo má problém s dodržováním pitného režimu a nová láhev by ji mohla motivovat – určitě by jí potěšila. A hrnků nikdy není dost! Náš tip: Harry Potter sada nebo tento mega Marvel hrnek.
 2. Tričko nebo mikina: Některé dívky milují jednoduchý styl oblékání, kdy na si oblékají pouze rifle a k nim bílé či černé tričko s nějakým super potiskem. Například  s roztomilým Grootem ze Strážců Galaxie nemůžete sáhnout vedle! (Tedy pokud má ten film ráda😊)
 3. Plakát: výborný nápad pro tu, která má v pokoji holé zdi, nebo nějakou ošklivou skříň / skvrnu, kterou chce překrýt 😅.
 4. Plátěná taška: Nová oblíbená plátýnka? Těch není nikdy dost! My doporučujeme tuto světlejší z Marvelu, či tmavší Harryho Pottera.
 5. A když jste si velmi jistí, tak může koupit rovnou dárkovou sadu!

DO KOLEKCE DÁRKY & MERCH

Když jí chcete dát něco víc osobního

Na mobilu máme tisíce fotek, ale pověsit si na zeď nějakou, na které se nám podařilo zachytit nějaký jedinečný moment, to má úplně jiné kouzlo. Společná fotografie dokáže krásné vyjádřit, jak máte tuto osobu rádi a jak si vážíte společných chvil. U nás si je můžete vytisknout v různých formátech na fotopapír, i na plátno.

 

 

Když víte, že ráda cestuje

 1. Stírací mapa: Na zaznamenávání, kde všude byla, naprosto ideální! Plus na stěně vypadá velmi pěkně a věřte nám, že v postupném seškrabávaní nalezne satisfakci každý.
 2. Zarámované fotky z cest: Můžete například vytisknout krásnou fotografii z minulých cest. Nebo si v grafickém programu můžete udělat koláže, mindmapy, nebo časové osy i s přidanými šipkami a komentáři, a vytisknout je na větší fotopapír nebo plátno.
 3. Inspirativní místa na stěně: Víte, že se už dlouho chystá jít na Machu Picchu nebo do New Yorku? Potom jí můžete dát zarámovaný plakát nebo obraz na plátně  právě s tímto místem. Nebo s mapou! Možná to bude právě ten poslední impuls, který ji tam namotivuje konečně jít.

Když víte, že si ráda vychutnává každodenní maličkosti

 1. Něco do kuchyně: Misky i sklenky se často rozbíjejí. Na druhé straně, většina lidí se na jídlo těší a nepotřebuje nějakou extra motivaci. No například snídat se nám všem nechce. Proto doporučujeme nějakou hezkou misku na ranní cereálie a kaši.
 2. Stavebnice, hry: Má radost ze společně stráveného času, ať už je to rozhovor, nebo nějaká zábavná činnost v teple domova? Ráda relaxuje při činnostech, kde nemusí přemýšlet stejným způsobem jako po celý den v práci a zároveň nechce celé dny jen prospat? Kupte jí naše unikátní  3D puzzle nebo společenskou hru.

 

 

Když víte, že v papírnictví by nejraději strávila celé dny

“Miluji diáře, zvýrazňovačky, propisky, to-do listy a vůbec vše, co mi dodává falešnou iluzi o tom, že si dávám svůj život do pořádku.” – sarkastická žena

 1. Sešit: Ty se spotřebovávají skoro rychleji, než čokoláda! Popřemýšlejte, jaký by se jí nejvíce hodil na nový deníček, památníček, zážitkovníček, či jakýkoliv jiný -íček. Nejlepší na tomto dárku je, že se dá vždy vymyslet 10 dalších způsobů, na co se ho dá využít.
 2. Psací potřeby, nebo penál: Motivace více si psát poznámky? Věc, díky které si na vás vzpomenou i během dlouhých hodin ve škole nebo v práci? V každém případě, dobrá volba!
 3. Omalovánky, nálepky: Omalovánky jsou pro některé výborným způsobem relaxace. Nálepky zase dokážou oživit každý deníček, diář, či sešit. Toto možná samo o sobě není velký dárek, ale když to dáte do dárkového balíčku spolu s dalšími dobře cílenými drobnostmi, můžete trefit do černého hned několikrát. 🙃

 

Když se právě někam nastěhovala

 1. Obraz, nebo plakát na zeď: Při stěhování jsou důležitější investice hlavně do nábytku a na interiérové doplňky častokrát už nezůstávají penízky. Když alespoň trošku víte, do jakého stylu zařizuje nové bydlení nebo znáte jejího oblíbeného umělce, neváhejte sáhnout po našich obrazech na plátně, či obrazových reprodukcích. Náš tip: inspirujte se v kategorii Nejoblíbenější.
 2. Rohožka: Sychravé počasí, hodně bláta, hodně mokra. Jednoduchým řešením je rohožka! 
 3. Klíčenka: Nevím jak vy, ale já například nikdy nevím najít klíče. Pomoc může také zajímavá klíčenka. Nemusí být velmi těžká, stačí jen, aby upoutala trošku zrak nebo hmat 😅.
 4. Magnetka: Něco zajímavé na ledničku, či radiátor? 

 

 

Doufáme, že vám naše tipy trošku pomohly a přejeme hodně štěstí s výběrem!

DO KOLEKCE DÁRKY PRO ŽENY

Kristýna

" Streamer of all kind of games and big fan of fantasy and sci-fi movies. "  There is nothing better than a pleasant evening spent watching favorite movies or playing computer games and chatting with my viewers on stream.

www.instagram.com/europosters_merchPosters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top