We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

Tipy na dárky pro muže

13. 11. 2023

Pro muže může být vybíraní dárků někdy trošinku obtížnější. Buď proto, že sami mají pocit, že už nic nepotřebují (i když díry na jejich oblečení ukazují opak), nebo proto, že nevíte, co by jim udělalo skutečně radost. Proto jsme pro vás připravili pár tipů, jak potěšit jakéhokoliv muže – bratra, přítele, tatínka či dědečka! 👇🏼

Když víte, že má rád nějaký seriál, film, hudební skupinu, či videohru.

 1. Hrnek, láhev nebo termoska: Už to není úplně nejnovější trend, ale stále dokáže plno lidí potěšit. Ať už chce být více ekologický a nekupovat si stále nové láhve na vodu, případně to-go kelímky s kávou, nebo má problém s dodržováním pitného režimu a nová láhev by ho mohla motivovat – určitě by ho potěšil. A hrnků nikdy není dost! Náš tip: playstation hrnek pro gamery nebo tento mega Marvel hrnek.
 2. Tričko, mikina nebo čepice: Někteří muži si většinou vytipují pár oblíbených triček, které pak nosí dokola. Přidejte jim do této skupinky nějaké originální tričko nebo jiný kus oblečení podle toho, co mají rádi! Určitě se najde i pro starší pány hudební skupina nebo film, pro který mají slabost. 😉
 3. Plakát: Většina mužů si možná nepotrpí na vonné svíčky, květech ve vázách, či jiných jemných doplňcích, ale na plakáty mají tedy jiný názor. Ten umí obohatit ledajakou stěnu nebo dveře. Doporučujeme: plakát se Stranger things nebo klasiku – Pulp Fiction.
 4. Batoh, taška: Zase něco, co využije a zároveň ho to potěší. Látkové batohy, nebo tašky přes rameno jsou opravdu výborným nápadem pro všechny studenty, ale taky pro již pracující.
 5. Sešit, psací potřeby: Motivace více si psát poznámky? Věc, díky které si na vás vzpomenou i během dlouhých hodin ve škole nebo v práci? V každém případě, dobrá volba! Náš tip pro milovníky Anime a Mangy – Naruto zápisník.
 6. Sběratelské figurky & 3D puzzle: Něco vhodného pro ty nejhravější a opravdu největší fanoušky.
 7. A když jste si velmi jistí, tak můžete koupit rovnou dárkovou sadu! Tip od nás: Dárkový set truhličku Harry Potter s lahví, zápisníkem a dokonce i se sadou tužek!

Když mu chcete dát něco víc osobního 🖤

Na mobilu máme tisíce fotek, ale pověsit si na zeď nějakou, na které se nám podařilo zachytit nějaký jedinečný moment, to má úplně jiné kouzlo. Společná fotografie dokáže krásné vyjádřit, jak máte tuto osobu rádi a jak si vážíte společných chvil. A nenechte se zmýlit stereotypy, toto umí ocenit i muži! U nás si je můžete vytisknout v různých formátech na fotopapír, i na plátno.

Když víte, že rád cestuje

 1. Stírací mapa: Na zaznamenávání, kde všude byl, naprosto ideální! Plus na stěně vypadá velmi pěkně a věřte nám, že v postupném seškrabávaní nalezne satisfakci každý.
 2. Zarámované fotky z cest: Můžete například vytisknout krásnou fotografii z minulých cest. Nebo si v grafickém programu můžete udělat koláže, mindmapy, nebo časové osy i s přidanými šipkami a komentáři, a vytisknout je na větší fotopapír nebo plátno.
 3. Inspirativní místa na stěně: Víte, že se už dlouho chystá jet na Kubu nebo do New Yorku? Potom mu můžete dát zarámovaný plakát nebo obraz na plátně právě s tímto místem. Nebo s mapou! Možná to bude právě ten poslední impuls, který ho tam namotivuje konečně jet.
 4. Pouzdra na karty: vždy hodně lístků, mnoho různých kartiček… Navíc ne všude se nám chce vláčit obrovskou peněženku. Na diskotéku nebo na karty, které nemusíme používat každodenně, zcela poslouží i jednoduchý obal na platební karty.

 

Když se právě někam nastěhoval 🏠

 1. Obraz, nebo plakát na zeď: Jak jsme již zmínili, plakáty jsou pro muže výborná volba. Navíc, při stěhování jsou důležitější investice hlavně do nábytku a na interiérové doplňky častokrát už nezůstávají penízky. U nás máte na výběr opravdu z obrovské škály různých plakátů, či plechových cedulí. Náš tip: plakáty z kategorie Sport nebo retro plechové cedule.
 2. Polštářek
 3. Něco do kuchyně: Misky i sklenky se často rozbíjejí. Na druhé straně, většina lidí se na jídlo těší a nepotřebuje nějakou extra motivaci. No, například snídat se nám všem nechce. Proto doporučujeme nějakou hezkou misku na ranní cereálie a kaši. 🥣
 4. Rohožka: Sychravé počasí, hodně bláta, hodně mokra. Jednoduchým řešením je rohožka! 
 5. Klíčenka: Nevím jak vy, ale já například nikdy nemůžu najít klíče. Pomoc může také zajímavá klíčenka. Nemusí být velmi těžká, stačí jen, aby upoutala trošku zrak nebo hmat 😅.
 6. Magnetka: Něco zajímavého na ledničku, či radiátor? Náš tip: Pobertův plánek z Harryho Pottera.

 

DO KOLEKCE DÁRKY PRO MUŽE

 

Doufáme, že vám naše tipy trošku pomohly a přejeme hodně štěstí s výběrem!

Vesna

Movies and design enthusiast who believes that despite the rules, her Patronus would be Joey Tribbiani or a giant coffee mug.Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top