We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

Tipy na dárky pro děti

13. 11. 2023

Děti si většinou přesně vyžádají, co chtějí. Avšak některé jsou trošku tiché, skromné, nebo uzavřené, a tak nevíte, co byste jim už mohli dát. Abychom vám trošku pomohli, připravili jsme si pro vás několik tipů, jak potěšit ty vaše největší poklady.

 

 

Pro mimča (0-5 let)

 1. Něco do pokojíčku: Vytvořte jejich vlastní svět. Sami jistě dobře víte, zda mají nejraději Hello Kitty, My Little Pony, Peppa Pig, nebo živá zvířátka.  Je to  jednoduché – vyberte pro ně nějakou pěknou tapetu, plakát nebo obraz. A pro malé umělce máme dokonce i vybarvovací tapetu. Poprvé alespoň nebudete zuřit, když vám počmárají stěny 😅.
 2. Hrneček: Nechť mají i oni radost z toho, že už nemusejí pít jen z láhve. Kupte jim nějaký pěkný hrneček, například s Mickey Mousem, díky kterému je už od malička naučíte dodržovat pitný režim. 
 3. Nějakou drobnost: Už jste slyšeli frázi “nejlepší je těšit se z maličkostí”? Tak pro tyto drobné človíčky to platí stoprocentně! Navíc když jsou spojené s jejich oblíbenou pohádkovou postavičkou. Potěšte je nálepkami, zápisníky, barvičkami či odznaky, kterými si mohou přikrášlit jeiich, už určitě docela tvůrčí, díla. Nebo tyto roztomilé batohy, které určitě budou chtít ukázat všem svým kamarádům ve školce.
 4. Hračky: Vyberte svým nejmenším jejich oblíbeného plyšáka nebo třeba lego pro ty, kteří už jsou trochu starší.

 

Pro (6-12 let)

 1. FROZEN: Asi každé dítě v tomhle věku miluje Frozen. Neváhejte sáhnout po nějakých našich Frozen produktech. Najdete u nás všechno možné: plakáty, hrnky, sešity, propisky, odznaky … No myslím, že ani Elsa by nedokázala zmrazit takové horké a šťastné srdíčko, jaké bude to vašich dětí, když jim nějaký takový dárek dáte ❄️
 2. Něco pěkného do pokojíčku: Zařiďte jim pěkný pokojíček, aby se v něm cítili dobře, když po škole přivedou domů své kamarády. Když je chcete podvědomě i vzdělávat nebo v nich hoří touha rozumět světu kolem, pověste jim na stěnu nějaký z našich naučných plakátů
 3. Něco do školy: Známe to všichni, jakmile dáme dětem něco nového, chvíli se o to starají, ale po týdnu je to už rozbité nebo zapomenuté. když jim ale do školy pořídíte tašku, láhev, sešit či psací potřeby, které budou opravdu milovat, tak by se mohlo změnit! Uvidíte, jak si je budou sami od sebe hlídat a pečovat o ně. Plus pro děti, které mají problém s pozorností ve škole, může být nějaký pěkný sešit extra motivací na přepisování věcí z tabule. 😊
 4. Misku nebo hrnek: Většině dětí se moc nechce jíst ani pít. Hlavně tedy pokud se jedná o zdravé věci jako je brokolice či špenát. Kupte jim proto misku nebo skleničku s nějakým jejich oblíbeným hrdinou. Tip od nás: Jídelní set Spiderman se dvěma talíři, miskou a hrnkem 🕸🕷.
 5. Nějakou drobnost: I v tomto věku je potěšíte odznakem, nálepkami či klíčenkami. Aby si jako Dudley Dursley mohli napočítat co nejvíce dárků, přibalte jim například některou z těchto milých Chibi klíčenek.
 6. Kouzelnickou hůlku: V dnešní době je třeba děti podporovat, aby si hrály co nejvíce offline. Nejlepší je, pokud si hru musí dokonce samy vymyslet. S čarodějnickou hůlkou budou určitě celé dny jen běhat po venku, uvidíte.
 7. Lego: Pořiďte svým dětem některou z našich Lego stavebnic, u nás najdete široký výběr pro všechny věkové kategorie!

 

Pro teenagery (13-19 let)

 1. Plakát: Víte jakého interpreta má váš teenager nejraději? Jaký film či televizní seriál? Nebo o jakém místě sní? Kupte mu nějaký plakát! Může si jej pověsit na zeď, dveře pokoje, či dokonce na dvířka skříňky ve škole.
 2. To-go Cup nebo lahvičku: Už to není úplně nejnovější trend, ale stále dokáže plno lidí potěšit. Ať už chcete aby byli více ekologičtí a nekupovali si stále nové láhve na vodu nebo mají problém s dodržováním pitného režimu a nová láhev by je mohla motivovat – určitě by se potěšili. A hrnků není nikdy dost! Náš tip: Playstation hrnek  pro gamery.
 3. Plátěnou tašku nebo batoh: Zase něco, co využijí a zároveň je to potěší. Látkové batohy, nebo tašky přes rameno jsou opravdu výborným nápadem pro všechny studenty.
 4. Sešit: Ty mizí skoro rychleji, než čokoláda! Pokud mají například horší známky a vy byste je chtěli namotivovat, aby si psali více poznámek, pak je nový super sešit ta správná cesta. 🙃 Nejlepší na tomto dárku je, že se dá vždy vymyslet 10 dalších způsobů, na co se dá použít. 
 5. Stírací mapu: Podporujte jejich sny! Rádi cestují? Chtěli by procestovat celý svět? Kupte jim stírací mapu. Na stěně vypadá velmi pěkně a věřte nám, že v postupném seškrabávaní nalezne satisfakci každý.

DO KOLEKCE DÁRKY PRO DĚTI

 

Ať už  dětem vyberete cokoliv, nezapomeňte, že nejkrásnějším dárkem je společně strávený čas 🖤 

Doufáme, že vám naše tipy alespoň trošku pomohly a přejeme hodně štěstí s výběrem!

Vesna

Movies and design enthusiast who believes that despite the rules, her Patronus would be Joey Tribbiani or a giant coffee mug.Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top