We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objevte nejvýhodnější akce pro tento týden: MARVEL sleva -20 % ×

Tipy na dárky pro děti

01. 12. 2019

Děti si většinou přesně vyžádají, co chtějí. Avšak některé jsou trošku tiché, skromné, nebo uzavřené, a tak nevíte, co byste jim už mohli dát. Na Vánocích jsou ale důležitější jiné věci, než jen dárky, proto byste se kvůli nim neměli tolik stresovat. Abychom vám trošku pomohli, připravili jsme si pro vás několik tipů, jak potěšit ty vaše největší poklady.

 

 

Pro mimča (0-5 let)

 1. Něco do pokojíčku: Vytvořte jejich vlastní svět. Sami jistě dobře víte, zda mají nejraději Hallo Kitty, My Little Pony, Peppa Pig, nebo živá zvířátka.  Je to  jednoduché – vyberte pro ně nějakou pěknou tapetu, plakát nebo obraz. A pro malé umělce máme dokonce tuto vybarvovací tapetu. Poprvé alespoň nebudete zuřit, když vám počmárají stěny 😅.
 2. Hrneček: Nechť mají i oni radost z toho, že už nemusejí pít jen z láhve. Kupte jim nějaký pěkný hrneček, například s Mickey Mousem, díky kterému je už od malička naučíte dodržovat pitný režim. 
 3. Nějakou drobnost: Už jste slyšeli frázi “nejlepší je těšit se z maličkostí”? Tak pro tyto drobné človíčky to platí stoprocentně! Navíc když jsou spojené s jejich oblíbenou pohádkovou postavičkou. Potěšte je nálepkami, zápisníky, barvičkami či odznaky, kterými si mohou přikrášlit jeiich, už určitě docela tvůrčí, díla. Nebo tento Já, Padouch náramek určitě hned budou chtít ukázat kamarádům ve školce.

 

DO KOLEKCE MIMČA

 

 

Pro (6-12 let)

 1. FROZEN: Asi každé dítě v tomhle věku miluje Frozen. Neváhejte sáhnout po nějakých našich Frozen produktech. Najdete u nás všechno možné: plakáty, hrnky, sešity, propisky, odznaky … No myslím, že ani Elsa by nedokázala zmrazit takové horké a šťastné srdíčko, jaké bude to vašich dětí, když jim nějaký takový dárek dáte ❄️
 2. Něco pěkného do pokojíčku: Zařiďte jim pěkný pokojíček, aby se v něm cítili dobře, když po škole přivedou domů své kamarády. Když je chcete podvědomě i vzdělávat nebo v nich hoří touha rozumět světu kolem, pověste jim na stěnu nějaký z našich naučných plakátů. Například tento s mapou Evropy je velmi populární.
 3. Něco do školy: Známe to všichni, jakmile dáme dětem něco nového, chvíli se o to starají, ale po týdnu je to už rozbité nebo zapomenuté. když jim ale do školy pořídíte tašku, láhev, sešit či psací potřeby, které budou opravdu milovat, tak by se mohlo změnit! Uvidíte, jak si je budou sami od sebe hlídat a pečovat o ně. Plus pro děti, které mají problém s pozorností ve škole, může být nějaký pěkný sešit extra motivací na přepisování věcí z tabule. 😊
 4. Misku nebo hrnek: Většině dětí se moc nechce jíst ani pít. Hlavně tedy pokud se jedná o zdravé věci jako je brokolice či špenát. Kupte jim proto misku nebo skleničku s nějakým jejich oblíbeným hrdinou. Tip od nás: Jídelní set Spiderman se dvěma talíři, miskou a hrnkem 🕸🕷.
 5. Nějakou drobnost: I v tomto věku je potěšíte odznakem, nálepkami či klíčenkami. Aby si jako Dudley Dursley mohli napočítat co nejvíce dárků, přibalte jim například některou z těchto milých Harry Potter Chibi klíčenek.
 6. Hůlku z filmu Fantastická zvířata: V dnešní době je třeba děti podporovat, aby si hráli co nejvíce offline. Nejlepší je, pokud si hru musí dokonce sami vymyslet. S touhle čarodějnickou hůlkou budou určitě celé dny jen běhat po venku, uvidíte.

 

DO KOLEKCE MRŇOUSOVÉ

 

 

Pro teenagery (13-19 let)

 1. Plakát: Víte jakého interpreta má váš teenager nejraději? Jaký film či televizní seriál? Nebo o jakém místě sní? Kupte mu nějaký plakát! Může si jej pověsit na zeď, dveře pokoje, či dokonce na dvířka skříňky ve škole.
 2. To-go Cup nebo lahvičku: Už to není úplně nejnovější trend, ale stále dokáže plno lidí potěšit. Ať už chcete aby byli více ekologičtí a nekupovali si stále nové láhve na vodu nebo mají problém s dodržováním pitného režimu a nová láhev by je mohla motivovat – určitě by se potěšili. A hrnků nikdy není dost! Náš tip: Playstation hrnek pro gamery.
 3. Plátěnou tašku nebo batoh: Zase něco, co využijí a zároveň je to potěší. Látkové batohy, nebo tašky přes rameno jsou opravdu výborným nápadem pro všechny studenty.
 4. Sešit: Ty se mizí skoro rychleji, než čokoláda! Pokud mají například horší známky a vy byste je chtěli namotivovat, aby si psali více poznámek, pak je nový super sešit ta správná cesta. 🙃 Nejlepší na tomto dárku je, že se dá vždy vymyslet 10 dalších způsobů, na co se dá použít. Náš tip: Stranger things sešit.
 5. Stírací mapu: Podporujte jejich sny! Rádi cestují? Chtěli by procestovat celý svět? Kupte jim stírací mapu. Na stěně vypadá velmi pěkně a věřte nám, že v postupném seškrabávaní nalezne satisfakci každý.

 

DO KOLEKCE TEENAGERS

 

 

Ať už  dětem vyberete cokoliv, nezapomeňte, že nejkrásnějším dárkem je společně strávený čas 🖤

 

Doufáme, že vám naše tipy alespoň trošku pomohly a přejeme hodně štěstí s výběrem!

 

DO KOLEKCE DÁRKY PRO DĚTI

Vesna

Movies and design enthusiast who believes that despite the rules, her Patronus would be Joey Tribbiani or a giant coffee mug.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2021 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá soubory cookie. Pokud budete i nadále využívat naše služby, předpokládáme, že s používáním souborů cookie souhlasíte. Více informací Souhlasím ×