We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: ZARÁMOVANÉ PLAKÁTY sleva 30 % ×

Štěstí do domu

27. 11. 2019

V každé domácnosti určitě leckterý z vás přemýšlel o tom, jak zútulnit svůj domov tak, aby v něm vládla harmonie, štěstí a radost. Vše to začíná otázkami… Jakou barvou vymalovat, aby navozovala pocit spokojenosti a zbytečně vás nelákala k hádkám, jaké obrazy či fotky využít, aby vás uměly rozesmát po náročném pracovním dni a samozřejmě jaký nábytek, aby k sobě ladil. Tak na všechny vaše otázky vám tady v článku bohužel neodpovíme, ale na několik ano.

 


Inspirace: Pure happiness

Vše to začíná s výběrem obrazů a fotek. Jsou to právě ony, kteří ve vás navodí pocity štěstí, radosti, ale také nostalgie a pocit smutku. Je proto důležité, abyste si na své zdi připevnili veselé, vtipné či relaxační fotky, které vás rozesmějí, připomenou hezké chvilky, které jste zažili se svými nejbližšími.  Vytiskněte si proto své vzpomínky na zeď buď jako plakát nebo jako obraz nebo se nechte inspirovat naší kolekcí Pure happiness.

DO KOLEKCE PURE HAPPINESS

 


Inspirace: Čím méně, tím lépe

Ať už to platí s barvami v interiéru, tak i s nábytkem, s ničím by se nemělo přehánět. Minimalismus jde ruku v ruce nejen se zařizováním bytu, ale se stylem vašeho života. Jednoduchost a čistota navozuje poklidnou atmosféru a lidé s tímto stylem bydlení jen málokdy sklouzávají k častým hádkám. Naopak lidé s pestrobarevnými interiéry a využitím mnoha nábytku, jak to mají ve zvyku jižanské národy, jsou více horkokrevní.

 


DO KOLEKCE PURE HAPPINESS

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2020 Europosters, s. r. o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×