We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

Splň si s námi své novoroční předsevzetí!

03. 01. 2022

Lidé si na nový rok dávají všelijaká novoroční předsevzetí. Věděli jste například, že až polovina z nich se točí kolem hubnutí a cvičení? Mezi další předsevzetí patří například vyšší organizovanost, trávení více času s přáteli nebo začít s novým koníčkem. Ať už sis pro letošek stanovil předsevzetí nebo tě to teprve čeká, nevadí, rádi ti poradíme, jak vlastně na to. Třeba si z našich předsevzetí taky něco vybereš. Nebo třeba uvidíš něco, co ti k plnění pomůže. Pojďme se tedy podívat na jednotlivá předsevzetí.

 

Víc cvičit

S tímto předsevzetím se nemusíme moc seznamovat. Kdo všechno z nás se po vánočním přejídání podíval do zrcadla a řekl: ,,A dost! Od začátku nového roku začínám cvičit!’’ Potom ale přijde 1. leden a odhodlání nás opouští. To se teď ale stát nemusí. Činky pro tebe sice nemáme, ale s naší Fitness kategorií si můžeš vyzdobit svou tělocvičnu tak, aby tě ke cvičení každý den motivovala. 

 

Jíst zdravěji

Rukou v ruce se cvičením jde i jezení. Občas je prostě jednodušší dát si něco rychlého a nezdravého. Co ale, kdyby to tak být nemuselo? Pořiď si něco z Talířů a misek. Uvidíš, jak se ti hned bude jíst líp, když se budeš koukat na svojí oblíbenou postavu. Abys taky podpořil svoji hydrataci, vyzkoušej naše Skleničky.

Být víc zorganizovaný

Na každodenní shon už jsme si tak nějak zvykli. Bohužel se ale stane, že nám něco vypadne, i když můžeme přísahat, že jsme si to někam psali. Na to se přesně hodí naše Kancelářské potřeby. Zapiš si, co potřebuješ, ať už do diáře nebo týdenního plánovače, pak už se ti to nikdy neztratí.

Víc spát

Taky jsi toho před Vánoci málo naspal? A přitom je spánek jednou z nejdůležitějších věcí v našem životě. Tak aby ses večer do postele těšil, mrkni na naše Deky. Nejen že se budeš moct zachumlat do deky se svým oblíbeným motivem, aspoň taky ušetříte za topení!

Začít s novým koníčkem

Možná jsi taky začal přemýšlet nad tím, co nového bys v novém roce vyzkoušel. Zkus najít inspiraci v puzzlích. Na výběr máš ze spousty motivů, filmové, herní i puzzle slavných obrazů. Pokud tě skládání placatých puzzlí moc neláká, vyzkoušej třeba ty 3D. Je to nejen zábava, ale také super dekorace.

Chodit včas

Každý jsme někdy ztratili pojem o čase. Určitě si vzpomeneš na ten shon ráno, když si ani nestihneš vypít kafe. Na to máme jednoduchou pomoc, hodiny! Takhle už stihneš, co budeš potřebovat. Na naše hodiny se člověk nemůže vynadívat, takže vždycky budeš vědět, kolik je hodin.

Teď už máš všechno, co potřebuješ ke splnění svých novoročních předsevzetí. Budeme držet palce, aby jejich plnění šlo jedna báseň. Šťastný nový rok!

 

Všechno ostatní můžeš najít tady

Kamca

Avid reader and Harry Potter fan who loves to travel and eat.Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top