We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
Akce týdne: ANIME & MANGA sleva -30 % ×

Soutěž Black Panther s Edna.cz

02. 03. 2018

Souboj o moc a záchranu světa v daleké Africe.  I o tom je skvělý nový film od studia Marvel! Otestujte si s námi vaše vědomosti a vyhrajte dárkové poukazy. 

Černý Panther má od vás zatím samé pozitivní ohlasy a my jsme se s naším partnerem Edna.cz rozhodli pro vás připravit soutěž, v které si můžete otestovat svoje vědomosti. Tentokrát soutěžíme o 3x 300 Kč voucher na nákup v našem eshopu. A to je super, protože na vás už čekají plakáty Černý Panther a další  Marvel plakáty!

Zapojit se do naší soutěže je velmi jednoduché:

 1. Odpovězte na 4 soutěžní otázky níže uvedené.
 2. Svoje odpovědi pošlete mailem s předmětem „Marvel“ redakcii Edna.cz na soutez@edna.cz


Soutěžní otázky:

1. Jakou komiksovou postavu, kromě Deadpoola, ztvárnil Ryan Reynolds?

 1. Green Lantern
 2. Wolverine
 3. Spider-Man

2. Který herec si zahraje nejočekávanější komiksovou postavu Venoma?

 1. Tom Hardy
 2. Christian Bale
 3. Tom Hiddleston

3. Odkud pochází Black Panther?

 1. USA
 2. Wakanda
 3. Keňa

4. Kolik osob se nachází na oficiálním plakátě filmu Black Panther?

Vaše odpovědi můžete posílat mailem do 9. března (včetně). Výherci budou následně náhodně vybraní. Přejeme hodně štěstí! ?

Tým PostersPosters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2023 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Top