We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: HRNKY sleva -15% ×

Sam Toft

16. 07. 2019

Sam Toft je oblíbenou anglickou malířkou, která se proslavila nezaměnitelným stylem obrazů. Do svých děl vnáší tato autorka lehký humor, identické postavy a vše doplňuje velkým množstvím barev. Tuto kombinaci si celý svět přímo zamiloval. Obrazy jsou vhodné jak do reprezentativních prostor, tak do vašich domovů. Připravili jsme pro vás malou ochutnávku a v sekci obrazů, poté najdete i celou její kolekci. 

INSPIRACE

Sam Toft před tím, než se stala uznávanou malířkou, ušla dlouhou cestu. Za její život vystřídala spoustu prací, až se jednoho dne rozhodla, že vše změní a po studiích odjela do Liverpoolu. Tam navštěvovala kurzy umění a malování. To ji nadchlo natolik, že začala svou dráhu malířky. Jak sama říká, toho času konečně našla samu sebe. 

KOLEKCE PLNÉ BAREV

Své obrazy vytváří jen v několika originálních kusech. Inspirací jsou jí její životní zážitky, kterým dává opětovný život využitím široké škály barev. Sam Toft si dává záležet na každém detailu obrazu, poté je sama podepisuje a odesílá. My vám nabízíme její skvělé repliky, které můžete mít již do několika dnů u vás doma.  


DO KOLEKCE SAM TOFT

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2020 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top