We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: ANIME, MANGA sleva -15 % Více informací ×

Recenze videohry: Halo Wars 2

11. 04. 2017

Recenze videoher jsou na našem blogu úplnou novinkou a právě čtete první příspěvek! Pro naši první recenzi jsme si vybrali videohru Halo Wars 2, která přináší velmi intenzivní příběh pozůstalých z vesmíru Halo v strategii reálného času. Je však smutné, že nejikoničtější postava v historii, Master Chief, se ve hře neobjeví.

Věříme, že se vám náš pohled na hru bude líbit, ale buďte opatrní, protože v článku se nachází pár spoilerů!

Halo Wars 2 – Key Art Plakát; za 159,- Kč

Děj

V rámci hry je hráč spolu se svým týmem na palubě lodi UNSC zvané Spirit Of Fire a v čele je kapitán týmu James Cutter, který je postavený před obrovskou hrozbu. Děj navazuje přímo na situaci z hry Halo 5, kde měl Master Chief… jisté nedorozumění s Cortanou. Co se týče nepřátelské strany, tu reprezentuje vojenská frakce Covenant, takzvaní Vyhnanci (Banished), které vede Atriox. Cílem hry je zabránit nepřátelským silám, aby vytvářeli zničující Halo kruhy. Příběh je velmi členitý a vyvíjí se i díky cílům, které jsou umístěné do 12 samostatných misí.

Postavy

Pěkně popořádku. Ve hře existují Sparťani, kteří mají vymyté mozky, postrádají vlastní osobnost, jakékoliv emoce a plní funkci vojenských strojů. Dále je tu Al, která se jmenuje Isabel. Její emoce, obavy a naděje, které projevuje ve svém týmu, jí dělají podobnou lidské bytosti. Ve většině kampaní zastává roli průvodce. Nakonec je tam ještě zloduch Atriox, kterému se dostalo největšího vývoje charakteru v celé hře. Známe pozadí jeho charakteru z minula, jeho motivy a jak hrozivý umí být. Jako leader je velmi schopný a je až nemožné uvěřit, že je schopný postavit armádu.

Hra

Samotná hra je neuvěřitelná! Struktura kampaně stejně jako děj se neopakují, díky tomu je hra pro hráče stále zajímavá. Digitální efekty jsou taktéž velmi dobře navržené. Ničit Banshee a Duchové v herní sérii ještě nikdy nebylo zábavnější. Jednou z nevýhod však je, že se ve hře nacházejí jen dvě frakce, které dělají hru trochu nudnou. Například předchůdci civilizace by mohli být dobrým kandidátem pro další frakce. Mechanika hry je zvládnutá dobře, díky čemu může hrát více hráčů naráz.

Celkově je hra zábavná, i když postrádáme větší vzrušení v jednotlivých prvcích děje. Společnost je nováčkem co se týče RTS prostředí a stále se má co učit. Budoucnost hry je však velmi slibná. Halo Wars 2 má mezery hlavně v charakteru postav a také by si zasloužil zajímavější scénář.

Doufáme, že se vám naše první recenze videohry líbila, a pokud jste stejnými fanoušky této hry jako my, tak nezapomeňte…

KOUPIT VŠECHNY NAŠE HALO PLAKÁTY A PRODUKTY

a…

NAKOUPIT NAŠE HERNÍ PLAKÁTY

Zdroj 1 / Zdroj 2

 

Aneta

I love inspiring others with simple, creative ideas on how to decorate and organize your home. What's the best part? You don't need a big budget!

www.instagram.com/little_hyenka/Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.

Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybělo.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×