We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: FOTOTAPETY sleva 20 % ×

Recenze: Černý Panter

19. 03. 2018

Občas se filmu podaří změnit pohled na celou kinematografickou scénu. Někdy se film stane pohromou a ostudou celého uměleckého průmyslu a občas naopak vyvolá ty nejpozitivnější reakce. Nejspíše jste už všichni slyšeli o filmu Černý Panter. Byla to jedna z nejvíce očekávaných premiér posledních týdnů. Nechceme předbíhat, ale už teď můžeme říct, že negativní kritiku se v tomto článku nedočtete!

 

Příběh

Hlavním hrdinou je, stejně jako již v minulých filmech z produkce Marvel, T’Challa, který se vrací zpět domů po událostech známých z filmu Kapitán Amerika – Občanská válka. Černý Panter je připraven na návrat do čela své rodné země. Nicméně se ho jeho vlastní lidé pokusí odstranit z trůnu. V dvojroli Černého Pantera a krále Wakandy tak odvrací údery a čelí všemožným nástrahám v prostředí africké kultury. Příběh se nám velmi líbil, hlavně pak jeho dynamičnost a neotřelost.

Postavy

Pokud se něco povedlo, je to rozhodně obsazení herců! A to opravdu povedlo. Chadwick Boseman se opět ujal role T’Challa a je vidět, že tato role mu opravdu sedí. Ještě lépe si pak vedl Michael B. Jordan, podle nás ten nejlepší padouch v historii Marvel filmů. Smekáme před Erikem Killmongerem. Rozdílnost mezi dobrem a zlem je v tomto filmu opravdu markantní.

Vizuální efekty

Ať už se rozhodnete pro 2D nebo 3D promítání, můžete se těšit na super propracované vizuální efekty. Africká krajina se vám zrodí před očima a budete mít pocit, že je skutečně na dosah ruky. Kombinace přírody a futuristické technologie krásně podtrhuje rozdílnost a rozpolcenost jako u hlavnívh hrdinů. Bojové scény jsou též velmi realistické a autentické.

Dalším milým, již lehce zmíněným překvapením, bylo zapojení africké kultury. Z politických důvodů muselo být v jeden moment jméno filmu pozměněno z Černý Panter na Černý leopard. Film zapojuje nejen africké dědictví, ale i povinnosti, které se jménem Černý Panter přicházejí. Celkové propojení hodnotíme velmi kladně. Nebudeme se divit, pokud se tento film zapíše do historie Marvel, jako jeden z nejúspěšnějších.

Více produktů Černý Panter

Aneta

I love inspiring others with simple, creative ideas on how to decorate and organize your home. What's the best part? You don't need a big budget!

www.instagram.com/little_hyenka/Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2020 Europosters, s. r. o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top