We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

Proč si pořídit samolepící plakát

05. 11. 2021

Zvažujete, že si ozdobíte svoji zeď, ale nevíte jak a kam zatlouct hřebíky? Co když se trefíte do elektriky? A co když se vám tenhle motiv po měsíci přestane líbit? S našimi samolepícími plakáty můžete všechny tyto pochybnosti hodit za hlavu! Pořiďte si naši samolepku v libovolné velikosti a ta nejlepší dekorace na zdi je na světě! 

Ekologický tisk pro každou zeď


Pro tisk samolepek na zeď používáme tiskárnu na bázi vody a pryskyřice. Tisk je 100% ekologický, takže se nemusíte bát samolepící tapetu dát svému dítěti do pokoje. Navíc je jednoduché samolepku na zeď dostat, zvládne to opravdu každý.

Využijte samolepku k zakrytí nedokonalostí!

A co ta jedna díra ve zdi, která na vás kouká už 2 měsíce? Tmel můžete nechat ve sklepě a barvu stejně tak, díru můžete prostě přelepit. Díky odolnému lepidlu se může nástěnná samolepka několikrát přesunout, pořád drží jako po prvním nalepení. A navíc, po odlepení najdete zeď v původním stavu, samolepka barvu nepoškozuje.

Jak samolepící fototapetu aplikovat?

Lepení samolepky na zeď je jednoduché a zvládnou to i děti samy! Pro samolepky nepotřebujete kladivo ani hřebíky a dokonce ani lepidlo. Oproti vliesovým fototapetám, které se nanáší pomocí lepidla, samolepící fototapeta drží díky akrylátovému lepidlu na zadní straně na stěně sama. A nejen na stěně, můžete si ji nalepit na sádrokarton a dokonce i na okno a na dveře. Dejme tomu, že se pod samolepící tapetu dostane vzduchová bublina, to se může stát. To vůbec nevadí, samolepka se dá jednoduše odlepit a po vyhlazení bublin znovu nalepit. 

 

Podívejte se na naše video a přesvědčte se sami! 

 

 

Nyní jen záleží, jestli si chcete vyzdobit jen část zdi, polepit skříň nebo dveře nebo jestli chcete rovnou polepit celou stěnu. Naše samolepící tapeta je řešením pro všechny případy. Výběr motivu a velikost samolepky už je jen na vás.

 

 

Přečtěte si také: Jak vybrat fototapetu

 

Vybrat si svou samolepku

Kamca

Avid reader and Harry Potter fan who loves to travel and eat.Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top