We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objevte nejvýhodnější akce pro tento týden: CESTOVÁNÍ sleva -20 % ×

Připravte se na listopad plný videoher

31. 10. 2019

Listopad je pro všechny hráče něco jako předčasné Vánoce. V tomto měsíci totiž z jakéhosi (uhm … marketingového?) důvodu, vždy vychází velký počet her, o které má zájem velké množství lidí. Dnes si představíme 5 takových videoher tohoto roku, a ať už jste o nich věděli nebo ne, možná vás naše informace inspirují nejen k jejich zakoupení, ale i vybavení vašeho herního doupěte v příslušné atmosféře.

 

Hned na úvod zmíníme videohru, která sice není novinka jako taková, ale je to něco, na co čeká obrovský počet hráčů. Jedná se o hru Red Dead Redemption 2. Ta už sice vyšla v říjnu minulého roku, ale pouze na konzole. Zatímco se tedy konzoloví hráči už rok těší z parádní grafiky a skvělého příběhu, počítačovým fanouškům zůstaly oči pro pláč … Až do teď! 5. listopadu totiž konečně vychází počítačová verze, která bude mít navíc vylepšenou grafickou stránku, nové mise a podporu pro vyšší rozlišení. Pokud tedy shodou okolností máte 3 monitory v 4K rozlišení a počítač ukradený z centrály NASA, který hru “unese” na nejvyšší nastavení, můžete si pořídit na stěnu fototapetu ve stylu divokého západu a o vhodnou atmosféru opravdu nebude nouze!

 

 

Ve stejný den jako “RDR2” vychází i Planet Zoo, duchovní nástupce někdejšího Zoo Tycoonu a Zoo Tycoon 2. Je pravdou, že budovatelské hry jsou již v těchto časech víceméně passé, ale možná právě minulost této série je to, co vzbuzuje zájem hráčů kolem celého světa. Společnost Frontier Development se snažila sérii oživit už v roce 2013, kdy na nové konzoli vydali novou hru s původním názvem “Zoo Tycoon”. O této hře vám však stačí pouze informace, že se nedaly ani tvarovat výběhy podle vás – všechny byly již předem připravené, vy jste si mohli jen zvolit jejich velikost. Z tohoto, a i jiných věcí, se ale tvůrci očividně poučili, a i proto vypadá tato hra opravdu atraktivně. Ať už mezi fanoušky této série patříte i vy, nebo se na hru těšíte jednoduše protože si myslíte, že zvířátka jsou zlatá, určitě se při hraní budete cítit blíž k přírodě například s plakáty zvířat nebo rostlin.

 

 

Dne 8. listopadu se pak dočkáme hry s názvem Death Stranding, a pokud jste o hře nikdy neslyšeli (což v “mainstreamových” kruzích není překvapením), tak vám trošku přiblížíme, o čem asi bude její hlavní kampaň. Budete chodit po otevřeném prostranství a budete chodit, no, a kromě toho ještě budete chodit … Počkat, co? Ano i něco takového dokáže přitáhnout pozornost lidí, zejména pokud je vaše jméno Hideo Kojima a vy tu hru vytvoříte. Hideo Kojima je totiž slavný především díky skvělé sérii Metal Gear Solid, a i když počáteční prezentace Death Stranding vypadala opravdu zvláštně (opravdu to bylo jen chození…), vypadá to, že ne vše je tak, jak se zdá a všichni už napjatě očekávají, zda se ze hry stane hra roku nebo ne. Každopádně jeden z nejdůležitějších faktů je, že hlavní postava má tvář Normana Reeduse, známého především jako Daryla ze seriálu The Walking Dead. Plakátem Daryla při hraní Death Stranding určitě nic nezkazíte. 😊

 

 

Ve stejný den jako Death Stranding vychází i nový přírůstek ze série Need For Speed, tentokrát s podtitulem “Heat”. Série Need For Speed ​​to má posledních několik let opravdu těžké. Nejen že zájem o závodní hry postupně klesá, ale také tyto hry nikdy nedokázaly navázat na někdejší úspěch starších dílů s názvy Underground, Most Wanted nebo Carbon. Hry ze série byly chvíli o profesionálním závodění, pak o pouličním, pak znovu o profesionálním … A takto to jde stále dokola (možná se momentálně na nový přírůstek lidé těší i kvůli momentálnímu úspěchu série filmů Rychle a Zběsile? 😊) Heat je znovu v prostředí pouličních závodů a prezentuje se moderní grafikou a detailním zvukem aut, nadějným příběhem a propracovaným systémem utíkání před policisty. Ve hře bude dostupných neuvěřitelných 127 modelů aut a několik z nich si můžete pořídit i k vám na stěnu, například takový pěkný mustang.

 

 

Třešničkou na dortu bude v měsíci listopad hra zasazená do světa Star Wars s podnázvem Jedi: Fallen Order. RPG (role playing game) videohra této světoznámé značky je něco, na co hráči čekají prakticky již více než deset let – tehdy vyšla hra s názvem Force Unleashed a byla fanoušky přijata velmi pozitivně (hra měla i nepříliš zdařilé pokračování …). Z pohledu třetí osoby budeme ovládat padawana jménem Cal Kestis, který se snaží uprchnout před Galaktickým Impériem krátce po rozkazu 66, který se stal v sáze během třetího dílu. Nejen, že nás čeká propracovaný bojový systém (někde přirovnáván k sérii Dark Souls), ale i různé světlé a temné rozhodnutí a heroický příběh inspirovaný Star Wars filmy. Ve hře se například objeví i postava, kterou ve filmu Rogue One sehrál Forest Whitaker – Saw Gerrera. Ať už se tedy osobně přikláníte spíše ke světlé nebo temné stránce síly, v našem výběru Star Wars plakátů, či případně hrnků, si určitě najdete něco, co vám pomůže vžít se naplno do tohoto napínavého příběhu.

 

 

DO KOLEKCE HERNÍCH PLAKÁTŮ

Dušan

Former gamer and a recovering World of Warcraft/Overwatch addict, fan of dark movie characters and historical TV shows.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2021 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá soubory cookie. Pokud budete i nadále využívat naše služby, předpokládáme, že s používáním souborů cookie souhlasíte. Více informací Souhlasím ×