We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: DISNEY sleva -15 % Více informací ×

Předčasné Vánoce s Mystic Case

01. 11. 2017

I vás otravuje předčasná vánoční výzdoba a vánoční reklamy? To, jak nás obírají o upřímnou radost z Vánoc v momentě, kdy už jsou skutečně tady? I nás, ale naštěstí toto není náš případ. My jsme si udělali svoje vlastní Vánoce. Nemají sice nic společné s blikajícími světýlky, stresujícími svátečními přípravami, ale svůj dáreček dostanete!

Nebudeme vás už napínat! V Posters jsme si udělali radost s našim novým Mystic Casem. Není tu s námi dlouho, ale začíná být oblíbený. S láskou vytvořený a plný překvapení, to je náš Mystic Case.

A co že je vlastně Mystic Case?

Jde o stylovou krabici plnou dárků! Každý měsíc do něj vkládáme 6  tajných produktů od trička, přes kšiltovku, zápisník, hrneček, nálepky až po plakát. Můžete si ho objednat jednorázově a nebo se můžete stát našimi odběrateli, kdy MC dostanete každý měsíc po dobu třech, šesti nebo dvanácti měsíců.

Něco málo o designu

Mystic Case není jen tak obyčejná krabice. Pochází z dílny našich designerů, kteří umocnili její hlavní myšlenku zajímavým vesmírným vzorem. Takže po tom, co v ní najdete své dárečky, si v ní můžete schovat osobní poklady anebo jí využít jako dekoraci ve vašem pokoji.

Pro koho je MC určený?

MC se dokonale hodí jako dárek pro všechny geeky, gamery, filmové a seriálové nadšence a ostatní zvědavce. Můžete si ho koupit pro sebe nebo pro své blízké. Jedno je ale jisté – čeká vás moment překvapení! A to chcete zažít!

A jak to funguje? 

Abychom nikomu nepřekazili radost z překvapení, MC přijde každému zákazníkovi  v jeden a ten samý den. Objednávat můžete celý měsíc, za dopravu neplatíte a zhruba v půlce dalšího měsíce je tato krabička u vás doma.

A co pak?

Úplně ideální je, mít radost z našich produktů, a sdílet ji s použitím našeho hashtagu #mysticcase #unordinarygift a třeba… dostanete další zdarma.

Chci svůj mystic caseDecorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2019 Europosters, s. r. o.

Všechna práva vyhrazena.

e-mail: info@posters.cz

tel.: +420 777 33 44 55

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×