We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: MAPY sleva 20 % ×

Peaceful moment

03. 07. 2019

Každý z nás chce mít v životě co nejvíce peaceful momentů. Momentů, kdy jsme v naprostém klidu, nic nás nestresuje, děláme to, co máme rádi nebo jen tak odpočíváme. To v jakém jsme módu také ovlivňuje prostředí, ve kterém žijeme. Zařiďte si proto svůj domov tak, aby na vás působil útulně, relaxačně a pohodově. Přinášíme vám kolekci fotografií Peaceful moment.

MOC PŘÍRODY

Nic vám nedodá energii více, než samotná matka příroda. Ať si vyberete obrazy s motivem lesa, moře, květin či listů, vždycky uděláte dobře. Nechte se unášet magickými obrazy, plakáty, fotografiemi a zapomeňte na starosti všedních dní. Barevnost přírody se perfektně hodí do všech interiéru. Nejvíce však vynikne její krása v bíle zařízeném pokoji, kde je navíc využitý nábytek z přírodních materiálů. Posuďte sami!

ZAMĚŘENO NA DETAIL

Pokud rádi fotíte, určitě oceníte také fotografie, které jsou pořízeny v módu macro, neboli fotografie, které jsou nafocené velmi zblízka. V naší nabídce si můžete vybrat hned z několika. Ať se jedná o květiny, listy či ranní rosu, všechny jsou jedinečné. Pokud se rozhodujete, čím ozvláštníte svůj domov, pak fotografie Peaceful moment jsou skvělou volbou.

VOLÁNÍ ASIE

Pro cestovatele a milovníky východu, máme v nabídce také nespočet fotografií z čajovníkových polí, místních hor, řek a památek. Přepněte své myšlenky do dovolenkové fáze a užívejte si při pohledu na panensky čistou přírodu, lesy, plantáže a řeky bez lidí. No není to skvělý nápad? Za nás určitě ano!


DO KOLEKCE PEACEFUL MOMENT

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2020 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top