We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: ZVÍŘATA sleva 20 % ×

Na skok v Itálii.

29. 12. 2015

Rádi byste na hory, za krásným mořem či na návštěvu nějakého starověkého města? Nebo máte chuť na jedinečné jídlo, které zapijete skvělým vínem? Toto všechno si splníte v jednom státě, který Vám nabídne tolik možností – a všechny jsou báječné kvality.

Budu Vás chvíli napínat a přidám ještě několik specifických rysů o zemi, o kterém Vám chci dnes říci několik málo informací. Například má skvostnou část Alp s nejvyšším vrcholem Evropy – Mont Blanc, krásná údolí a jezera, malebná městečka podél pobřeží, loděmi přeplněné přístavy, pastviny, panenskou přírodu a čisté živé moře, které k Vám mluví všemi libozvučnými tóny. Rozsáhlé vinice, na které se usmívá slunce, mnoho křesťanských kostelů a obyvatele, o kterých se říká, že umí prostě a jednoduše žít!

Ano, jsme v Itálii.

Vyzdvihnu několik málo míst, které mám v oblibě.

BENÁTKY

Viděli jste někdy podobné místo na světě? Já zatím ne. Je úžasné za každého ročního období. Pokud navštívíte město v létě, pochopitelně můžete čekat mnoho turistů a skoro žádné domácí, kteří pravidelně odjíždějí v tuto sezónu mimo své domovy. Co je ale o trochu úžasnější, myslím, je vidět zasněžené Benátky v zimě. Mně osobně se to bohužel ještě nepodařilo, jelikož sníh je tam spíše vzácností.

Toto jedinečné město bylo založeno v době stěhování národů. Jeho původní jádro leží na ostrovech v mělké laguně. Nové části jsou vystavěny na rozsáhlém břehu. Dnes jsou Benátky součástí památky UNESCO a ročně je navštíví kolem 15 mil. turistů. Obrovské číslo, že? Nu, u nás na #posterscz jste ale na správné adrese, pokud hledáte kousek z Benátek i pro sebe domů. Nabízíme Vám obrazy, které rozjasní každou zeď ve Vašem domově.

ŘÍM

Přesuneme se do jiné části Itálie a navštívíme její největší metropoli. V Říme jsem byla dohromady třikrát v životě a pokaždé to stálo za to.  Nikdy jsem však neměla šanci město projít celé, takže se opět těším, až se objeví na mém cestovatelském seznamu. Lehce si toto místo zamilujete, pokud Vás baví historie, kocháte se malebnými uličkami mezi starými domy a hlavně jste milovníky sakrální architektury. Pokaždé v tomto městě cítím, jako bych se vrátila v čase o několik staletí zpět.

Řím se podle turistických tras dělí obvykle na tři základní, podle stáří památek – na antický Řím, Řím středověký a renesanční. Ze všech zmíněných období naleznete mnoho působivých staveb či míst, které Vás zavedou do dob dávných.

Arrivederci!

#posterscz

Další produkty z kolekce Itálie

Aneta

I love to share simple, doable ideas to decorate, organize and love the home you have. What´s the best - no big budget need! I also love travelling, tasty food, my cat and of course my job!Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2020 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top