We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

Motivujte (se) v kanceláři skvělou výzdobou!

03. 06. 2020

Období home officů už pomalu ustupuje a je čas vrátit se do kanceláří. Návrat „do práce“ ale není jednoduchý, vždyť doma se lidem pracuje tak dobře! Poradíme vám, jak přesun z obýváků a kuchyní lidem co nejvíce zpříjemnit…

 

 

#Jako doma

Pronájem a zařízení kanceláří není úplně levná záležitost, proto se často spokojíme s ne úplně útulným prostředím. A to je velká škoda, protože to, jak pracovní prostor vypadá, má na zaměstnance opravdu velký vliv. Vzpomeňte si na to, jak vypadal váš byt či dům, než jste ho zařídili! Vážně vás ty prázdné bílé zdi tak trochu neznervózňovaly? Jsme si jistí, že v okamžiku, kdy jste je vymalovali do nějakého příjemného tónu a ozdobili je obrazy podle vašeho vkusu, začali jste se cítit skutečně doma. A taková výzdoba domu či kanceláře  přece nemusí stát milióny! Ale možná vám je přinese… 😊

 

 

#Zeptejte se, co se lidem líbí

Pokud se rozhodnete udělat svým zaměstnancům či kolegům radost novou výzdobou, určitě se jich zeptejte, co by se jim líbilo. Než se všichni vrátíte do kanclu, dejte jim několik návrhů do společného chatu. Že nemáte čas něco hledat? Není problém! Udělali jsme to za vás! Vybrali jsme ty nejkrásnější a nejvhodnější plakáty a fotografie, které se budou vašemu týmu líbit. Pak už jen stačí rozhodnout, na které zdi si obrazy pověsíte a do jakého rámu je vložíte!

 

 

PODÍVAT SE DO KOLEKCE DO KANCELÁŘE

 

 

 

Nechcete-li s hlasováním ztrácet moc času – však čas jsou peníze, řiďte se při výzdobě těmito radami:

  1. Méně je více – Nejen vašemu rozpočtu bude lépe, když to nebudete s množstvím barev a obrazů přehánět. Zvláště, pokud je vaše kancelář spíše menší či plná skříní.
  2. Volte příjemné barvyČernobílé fotografie jsou elegantní, ale dejte pozor, ať nemáte celý interiér jen v těchto barvách. Na vaše zaměstnance to může totiž působit depresivně. Zkuste vybrat i něco v jednom z  pastelových odstínu – světle žlutá, zelená, modrá či krémová navodí lidem dobrou náladu!
  3. Motivace – Máte pocit, že vaši zaměstnanci postrádají motivaci? Pomozte jim motivační výzdobou! Ty nejlepší a nejvíc motivující hlášky najdete u nás v této kolekci.
  4. Téma – Vlastníte cestovní kancelář? Namotivujte své zaměstnance (a zákazníky) výzdobou z překrásných cestovatelských fotografií z celého světa! (Můžeme vám vytisknout i ty, které jste pořídili vy!) věnujete se módě? Pak se k vám budou hodit tyto fashion ilustrace. V naší nabídce máme produkty snad pro všechny typy businessů! (A pokud ten váš nám náhodou chybí, neváhejte se nám ozvat – rádi vám poradíme a sestavíme speciální kolekci.)

 

 

#Příjemné prostředí na odpočinek

Některé firmy svým zaměstnancům poskytují možnost jít si během pauzy zacvičit do firemního fitka, jinde mají chill zónu s playstation. Oboje je ale finančně a prostorově náročné. Přesto je ale dobré vašim zaměstnancům nějaký prostor pro odpočinek nabídnout. I když můžete mít pocit, že v kanceláři se má hlavně pracovat, mějte na paměti, že člověk není stroj a po pár hodinách sezení u počítače se unaví a ztratí schopnost přemýšlet. (A vy určitě jejich kreativní nápady potřebujete!)  Vaši zaměstnanci budou mnohem efektivnější, když jim vyhradíte alespoň malý koutek na chvilkový odpočinek s kávou a příjemnou konverzaci s kolegou.  Co by tam mělo být?

  1. Sezení – Kancelářské židle jsou obvykle pohodlné, ale na odpočinek se nehodí. Pořiďte do kanclu alespoň malé sofa či sedací pytle.
  2. Přirozené světlo – Pokud to prostory vašich kanceláří umožňují, umístěte „chill zónu“ na nějaké světlejší místo. Když nasměrujete zaměstnance do kumbálu bez oken, může se vám stát, že vám při relaxu usnou.
  3. Hlavolamy a puzzle – Chcete-li, aby vaši zaměstnanci i při pauze trénovali mozky, pořiďte jim do chill zóny nějaký hlavolam či puzzle. Tato činnost je zrelaxuje, a navíc jim pomůže znovu nastartovat přemýšlecí proces. Doporučujeme pořídit například slavné obrazy či města. Ty jim nějaký čas vydrží!
  4. Občerstvení – Hladový mozek toho moc nevymyslí. Nechcete-li, aby vám zaměstnanci každou chvíli courali do obchodu pro müsli tyčinku, vybavte jim kancelář miskou s čerstvým ovocem. Nezapomeňte ani na přísun tekutin. 😊

 

 

Ať už se rozhodnete pro pořádnou rekonstrukci či jen nakoupíte pár nových obrazů, jsme si jistí, že vaši zaměstnanci vaše úsilí ocení. Kvůli koronaviru nás zasáhla nelehká doba, ale to neznamená, že musíme pořád žít v obavách a se špatnou náladou. Pokud můžete, nestresujte vaše zaměstnance, a naopak jim dodávejte sílu a motivaci tím, že jim ukážete, jak moc vám na nich a jejich duševní pohodě záleží. Uvidíte, že šťastní zaměstnanci bez obav budou pracovat na 150 %!

 

NAJÍT INSPIRACI V KOLEKCI DO KANCELÁŘE

Katka

Social Media and Email Specialist, known as a big fan of superhero movies, especially Avengers, Deadpool and Batman.

www.instagram.com/kat_y_manaPosters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top