We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: HUDEBNÍ PLAKÁTY sleva 15 % ×

Léto je tady!

13. 06. 2019

Léto už konečně zazvonilo na zvonky našich dveří. Tak ho pusťte nejen do svých bytů, domů, ale i kanceláří. Užijme si toto pohodové období i ve zbytku roku. Že to nejde? Všechno je možné! Vyberte si z našich letních plakátů a pověste si ho třeba v obývacím pokoji. Je dokázáno, že pokud se permanentně díváme na určitý obraz nebo slovo, tak se automaticky vštipuje do naší paměti, a poté se děje a objevuje v našich životech! Potěšte sebe a svou paměť s našimi letními plakáty. Přinášíme vám několik tipů.

Květiny, co vždycky potěší

Nic vám nezjemní vaše prostory tak, jako krásné květiny. Ať už budou na plakátech nebo v květináčích, pokaždé váš domov, ač chcete nebo ne, oživí. Jejich síla je opravdu velká. Všichni dobře víme, že pokud nám květiny doma krásně vykvetou, speciálně Orchideje, pak v domácnosti vládne harmonie a vyrovnaná energie.

Cestou necestou

K létu jisto jistě patří i cestování. Taky si ho bez něho neumíte představit? My tedy rozhodně ne! Ale všichni to známe, chtěli bychom navštívit místa na druhém konci světa a zůstat tam alespoň na měsíc. Bez lidí, práce a počítače. To bohužel pro vás zařídit nemůžeme, ale rozhodně si u nás můžete vybrat z řady cestovatelských fotografií či plakátů s přírodou a krásnými místy. Vylaďte si svůj osobní prostor a udělejte si doma malou oázu klidu, kde budete přemýšlet nad novými dobrodružstvími kdekoliv na naši planetě.

MOŘE NA DOHLED

Neznáme nikoho, kdo nemá rád výhled na moře ať už z pláže, nebo z paluby lodě. Moře přináší pocit svobody, odpočinku a uvolnění. Je až k nevíře, jak moc se všichni těšíme, až budeme ležet na pláži, poslouchat šum moře a užívat si sluníčka.  Máte to také tak?

LÁSKA VŠUDE KOLEM NÁS

Nechte působit kouzelné slovo “LÁSKA”. Slovo a pocit, který naplňuje naše životy radostí, spokojeností a štěstím. Nabuďte se pozitivními nápisy a obrázky, které vám zvednou každé ráno náladu, když se vám nechce vstávat a jít do práce. Mějte rádi každý moment, který strávíte, mějte lásku vždy ve svém srdci i na očích u vás doma.

DO KOLEKCE

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2020 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top