We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

Láska na place i v soukromí

18. 02. 2020

Dívali jste se někdy na  nějaký film a říkali jste si, že ta láska mezi herci je skoro až skutečná? Možná i byla. Občas se totiž stane, že se dva zamilují, i když to zrovna neplánují. A u herců, kteří spolu hrají milostné scény, to je dost pravděpodobné. Podívejme se na Hollywoodské páry, které se daly dohromady při natáčení a vydrželo jim to i v soukromí.

Blake Lively a Ryan Reynolds

Blake a Ryan tvoří jeden z nejstabilnějších a nejkrásnějších párů Hollywoodu. Setkali se v roce 2011, kdy vznikal film Green Latern, a o rok později se v Jižní Karolíně tajně vzali. Ryan dost deadpoolovsky přiznává, že plamen lásky se prý rozhořel po jejich prvním sexu, který byl údajně nezapomenutelný.

Rachel Weisz a Daniel Craig

Kdo by čekal, že si dlouholetý představitel agenta 007 Jamese Bonda vybere jednu z krásných představitelek Bondgirl, mýlil by se. Craig hrál mimo Jamese Bonda i v dalších filmech a s Rachel Weisz se seznámil, když točil film Dům snů. V roce 2011 se vzali a tvoří spokojený pár a mají spolu dvě děti.

Penelope Cruz a Javier Bardem

Charismatická dvojice se setkala již v roce 1992, ale to mezi nimi ještě nic nebylo. Penelope Cruz a Javier Bardem se dali dohromady až díky filmu Vici Christina Barcelona v roce 2007. Od té doby se nejen stačili vzít, mít spolu dvě děti, ale zahrát si společně i v několika dalších snímcích.

Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness

Wolverine se se svou pozdější manželkou poprvé setkal na natáčení australského televizního seriálu Correll. Byl tak okouzlen, že se ji bál oslovit. Psal se rok 1995, pro Hugha to byl filmový začátek, naopak Debbie už v té době byla populární herečkou. On v seriálu hrál rozzuřeného vězně, ona jeho advokátku. Seriálové postavy se do sebe zamilovaly, a nakonec láska vzplanula i mezi herci.

Přestože australský herecký pár někdy musí čelit narážkám na velký věkový rozdíl, ani jeden si z toho hlavu nedělá. Oba o sobě mluví s láskou a s úctou. Debbie a Hugh patří mezi nejstálejší hollywoodské manželské páry. Zažili spolu nejen krásné chvíle, ale i těžké životní okamžiky. Mezi ně patřila nenaplněná touha po vlastním dítěti či Jackmanova opakovaná rakovina kůže. Po několika neúspěšných pokusech o vlastní potomky se manželé rozhodli pro adopci.

Tom Hanks a Rita Wilsonová

Tom Hanks tvoří s manželkou zamilovaný pár již 30 let. Oba herci se setkali v roce 1986 při natáčení komedie Blázni a dobrovolníci. Jiskření na place bylo prý nepřehlédnutelné.

Představitel Forresta Gumpa se na svou ženu může spolehnout za všech okolností. Rita se stále věnuje herectví, ale mnohem častěji se ve společnosti objevuje jako doprovod svého slavnějšího manžela.

Melissa Benoist a Chris Wood

Melissa Benoistová je americká herečka, známá ze seriálu Supergirl. Během natáčení druhé série se Melissa Benoist seznámila s kolegou Chrisem Woodem. Wood v seriálu ztvárnil Mon-Ela a jejich vztah mezi postavami přerostl v lásku mezi herci. Vztah obou herců i přes menší odloučení vydržel a své velké ano si řekli právě teď na samotném konci léta.

 

Wayne Allwine a Russi Taylor

Láska se může projevit nejen při natáčení milostných scén, ale i v dabingových studiu. Mickey a Minnie se milují i ve skutečném životě. Dabingový herec Wayne Allwine, který daboval Mickey Mouse, si vzal za ženu herečku Russi Taylor která zas dabovala Minnie Mouse.

Valentýnská kolekce

Evka

Movie and serial fan, especially sci-fi and fantasy, who is still waiting for a letter from Hogwarts. She loves chocolate, warmth and Playstation.Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top