We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objevte nejvýhodnější akce pro tento týden: CESTOVÁNÍ sleva -20 % ×

Jak fotit jídlo

13. 11. 2019

Spousta lidí jídlo miluje. Stalo se nejen nezbytností každodenního života, ale i jeho vášní. Jak z hlediska vaření a vytváření magických a výtečných pokrmů a kombinací chutí, tak i z hlediska focení. Hraní si z možnostmi úhlů zeleniny, potravin ale i pokrmů, se řadí mezi jedno z nejoblíbenějších témat v tomto oboru. Proto i my jsme vytvořili kolekci plnou barevných chutí a nápaditých fotografií, které nejen inspirují ale i pobaví.  

 


Focení detailu

Focení detailu je přímo uměním. Pořízení fotografií zblízka, neboli na režim macro je lepší nastavit dle jasných pravidel. Nejlepší pro produktové a macro fotografie je využití stativu a využít delší expoziční časy. Pro opravdu ostré fotografie je přímo nutností nastavit vyšší clonová čísla.

 

FOCUS ON DETAIL

 


Zaměřeno na kompozice

Fotografování kompozice neboli fotografování několika předmětů, které jsou vyskládané do harmonického obrazce. Podle kompozičního uspořádání lze divákům mnohé říci. Můžeme zvýraznit hlavní produkt a tím na něj přitáhnout pozornost a vzbudit zvědavost. Vnímání harmonie je velmi subjektivní, ale všichni, kteří kompozice fotí se řídí několika stejnými pravidly.

  • Zlatý řez 
  • Středová kompozice a symetrie
  • Perspektiva a kompozice – diagonály a linie
  • Nakloněná rovina

DO KOLEKCE TASTY WORLD

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2021 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá soubory cookie. Pokud budete i nadále využívat naše služby, předpokládáme, že s používáním souborů cookie souhlasíte. Více informací Souhlasím ×