We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: PLAKÁTY sleva - 20 % Více informací ×

Inspirace: Vše o Anime a Manga

26. 01. 2017

Zajímalo vás někdy, jaký je rozdíl mezi anime a manga? Oba výrazy pocházejí z Japonska. Anime jsou kreslená videa, zatímco manga jsou kreslené (většinou černobílé) komiksy. Mnoho manga komiksů je později transformováno do anime seriálů. Stali jste se velkými anime/manga fanoušky? Ať už ano či ne, chtěli bychom vám krátce představit pár těch našich nejoblíbenějších!

Naruto – Run, Dragon Ball Z – Villains and Death Note – Collage Posters; každý za 159 Kč

Naruto

Manga, která se později proměnila v seriál následuje cestu mladého ninji Naruta Uzumakiho. Ten doufá, že se jednoho dne stane Hokagem, což je nejsilnější ninja. Naruto obvykle nosí oblečení oranžové barvy a čelenku, která je Narutovým štítem.

Naruto Shippuden – Split Poster; každý za 159 Kč

VYBERTE SI NAŠE NARUTO PRODUKTY!

Dragon Ball Z

Tento seriál také začal jako manga. Hlavní postavou je Goku, který chrání zemi před zlými padouchy. Tato mezinárodně známá anime již vytvořila přes 15 filmů a 148 video her (vydány především v Japonsku).

Dragon Ball Z – Goku Jump Poster za 159 Kč a Dragon Ball Z – Mix Badge Pack 119 Kč

PROHLEDEJTE NAŠÍ KATEGORII DRAGON BALL PLAKÁTŮ!

Death Note

Hlavní protagonista Light Yagami je student střední školy, který najde kouzelný zápisník pojmenovaný Ryuk. Light může použít sešit k zabíjení ostatních, pokud tedy zná jejich jméno a obličej. Děj sleduje Lighta, jak se snaží zabít největší zloduchy, zatímco detektiv (známý pod jménem L) se ho snaží zastavit.

Death Note – Apple a Death Note – Duo Posters; každý za 159 Kč

NAKUPUJTE KOLEKCI DEATH NOTE!

Tokyo Ghoul

Kouzelný svět zahrnuje tzv. ghouls, kteří žijí v utajení mezi lidmi, protože pro přežití potřebují lidské maso. Ghouls mají magické schopnosti. Když jsou nadšení, dokáží zabarvit své oči do černa  a duhovky do červena. Hlavní lidská postava Ken Kaneki se stane napůl člověkem a napůl ghoulem poté, co mu omylem voperovali orgány od ghoula. Musí se živit lidským masem a snažit se zapadnout jako normální člověk, aby přežil. Je zde totiž mnoho organizací, které se snaží najít a zabít ghouly.

Tokyo Ghoul – Mask and Tokyo Ghoul – Conflict Posters; každý za 159 Kč

PODÍVEJTE SE NA NAŠE PRODUKTY TOKYO GHOUL!

a

NAKUPUJTE VŠECHNY NAŠE ANIME PRODUKTY!

Karo

Aesthetics is my passion. Traveling around the world, eating delicious food, shooting film photography, reading self-help books and practicing yoga daily are a few of my favourite things.

instagram.com/karokucDecorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.

Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybělo.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×