We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: ZARÁMOVANÉ PLAKÁTY sleva 30 % ×

Inspirace: Slavní malíři u vás doma

01. 10. 2019
 

VINCENT VAN GOGH A JEHO OBRAZY

Život i umění Vincenta van Gogha, předního nizozemského malíře 19. století, bylo plné tajemství a mýtů. V důsledku milostného zklamání se vydal hledat smysl jeho života. Cílem jeho obrazů bylo nalézt pravdu, ve svých dílech věnoval velkou pozornost detailům, lidským tvářím a výrazům v obličeji. Inspirovalo ho japonské umění, díky kterému jeho obrazy zářily jasnějšími barvami a lehčí atmosférou. V tomto období vznikla řada obrazů se studiemi květin, japonského umění a scén Paříže. Obrazové reprodukce jeho nejznámějších děl jakými jsou Terasa kavárny v noci, Červená vinice , Hvězdná noc a Slunečnice najdete na našem webu.


OBRAZY SALVADOR DALÍ

 

OBRAZOVÉ REPRODUKCE GUSTAV KLIMT

 

INSPIRACE ZE SOUČASNOSTI

Krásné obrazy nevznikaly pouze v minulosti, ale spousta z nich i nyní. 

SAM TOFT

Sam Toft je oblíbenou anglickou malířkou, která se proslavila nezaměnitelným stylem obrazů. Do svých děl vnáší tato autorka lehký humor, identické postavy a vše doplňuje velkým množstvím barev. Tuto kombinaci si celý svět přímo zamiloval. Obrazy jsou vhodné jak do reprezentativních prostor, tak do vašich domovů. Připravili jsme pro vás malou ochutnávku a v sekci obrazů, poté najdete i celou její kolekci. 

 

ANNETTE SCHMUCKER

Naprostou novinkou na našem webu je německá umělkyně Annette Schmucker. Miluje rozmanitost v malbě a vždy se zabývá úplně odlišnými tématy a technikami. Velmi často také pracuje na mnoha různých technikách a obrazech současně. Jejím cílem je znázornit světlo a prostor. Pracuje s konkrétními i abstraktními motivy a ráda je kombinuje. V současné době se zabývá hlavně tématem lidských bytostí. 

Techniky, které používá, jsou rozmanité: Vzhledem k jejich brilanci hraje olejová barva hlavní roli ve většině obrazů. 


DO KOLEKCE OBRAZOVÉ REPRODUKCE

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2020 Europosters, s. r. o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×