We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objevte nejvýhodnější akce pro tento týden: CESTOVÁNÍ sleva -20 % ×

Inspirace pro dobrou podzimní náladu

31. 10. 2019

Už to zase začalo… Ráno jdeme do práce za tmy, odsedíme si tam svých osm hodin a večer opět nevidíme na cestu domů. Takže: “Vítej Podzime!“ Rozhodně bychom si měli povšimnout ale také těch pozitivních stránek. Příroda nám hraje krásnými barvami, užíváme si více slunečných dní, protože si je bereme “do zásoby” a nějaký ten večer s hezkou knížkou a pohledu na praskající krb, taky nejsou přeci k zahození.

 


Inspirace: Zatočte se špatnou náladou

Nastává doba podzimu, letní dovolené jsou už daleko za námi a přichází období delších nocí a sychravých rán. Proto bychom se každé ráno měli něčím navnadit na další pracovní den. Rozhodně dobrým motorem mohou být motivační nápisy a plakáty. Ty co vás rozesmějí, nenechají chladné či připomenou, že život je přeci krásný! To platí nejen o vašem domově, ale i kanceláři! 

DO KOLEKCE MOTIVAČNÍCH PLAKÁTŮ V KANCELÁŘI

 


Inspirace: Smích léčí

Rozhodně není ničím novým, že smích je nejlepší doktor na světě. Smějme se co nejvíc co to jde! Když přijdeme domů z práce, když vstáváme, během dne. Uvidíte, jak vám to bude svědčit a najednou se vše i to špatné změní. Změní se totiž váš pohled na svět. A budeme věci vnímat jinak, veseleji.

 


Káva jako vyprošťovák

Důležité je, začít den správně. A to ranní kávou. Ta nám dodá energii a připraví nás na náročný den. Pro milovníky kávy jsou v nabídce nejen menší plakáty či obrazy, ale také fototapety s tímto tématem. Můžete se tedy kochat kávou ve větších rozměrech.

 


Inspirace: Uklidňující příroda

Když už nic jiného nepomáhá, nalaďte se na vlnu další snové destinace! Vystavte si fotky míst, kam byste se chtěli jet podívat! Ať už jde o uklidňující přírodu, tajemné zákoutí města či nikým neprobádaná místa. Prostě každý den si představte, že jste blíž další dovolené a novému dobrodružství.

 


DO KOLEKCE INSPIRACE

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2021 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá soubory cookie. Pokud budete i nadále využívat naše služby, předpokládáme, že s používáním souborů cookie souhlasíte. Více informací Souhlasím ×
Top