We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: MAPY sleva 20 % ×

Inspirace: Pouliční umění v interiéru

05. 04. 2019

Malování po stěnách patří mezi oblíbené lidské kratochvíle už od dob pravěku. I tak se ale spoustě lidí při vyřčení slova „graffiti“ nejspíš zvedne tlak, jelikož si vzpomenou na toho anonymního výrostka, kvůli kterému už letos třikrát museli nechat vymalovat barák. Obdivovat nápis HONZA MILUJE MÁŇU jde opravdu jen stěží, přesto mezi nejobdivovanější současné umělce patří právě streetartový. Slyšel o něm určitě už každý, přinejmenším díky jeho vtípku na aukci, kdy se jeho čerstvě prodaný obraz v hodnotě 1 miliónu eur sám skartoval. Ano, je to tak, řeč je o Banksym, králi bristolské undergroundové scény, jehož skutečná identita je stále neznámá. Stejně jako u oněch tagujících výrostků.

#Ukažte svůj názor

Banksyho tvorba rozhodně není pro každého. Tento umělec, ať už je to kdokoliv, je člověk, který rád provokuje a ve své tvorbě satiricky odráží politická i kulturní témata. Kombinuje graffiti s využitím šablon, což je oblíbené nejen v Británii, ale i ve světě. V Banksyho případě se však jedná o velmi hodnotná umělecká díla. 

#Street Art už nepatří jen na ulici

K tomu, abyste mohli mít doma něco od Banksyho nemusíte bydlet na ulici nebo být multimilionáři. Že pouliční malby vypadají dobře i v moderním interiéru jsme si nevšimli jenom my. Možná vás váš potomek nejednou požádal, zda by si nemohl trochu netradičně ozdobit svůj pokojíček.  Vy jste ale jeho návrh, při představě, že to jednoho dne budete muset přemalovávat, kategoricky zavrhli. Naštěstí existuje jedno jednoduché a dobře vypadající řešení – fototapety. V naší nabídce jich najdete hned několik!

#Jde to i bez spreje a lepidla

Možná máte tapetování spojené se spoustou práce a ulepenýma rukama, ale vždycky to nemusí být taková bojovka. Když se  na tapetování necítíte, a i přesto toužíte mít doma něco od Banksyho, určitě oceníte naše kvalitní obrazové reprodukce. Stejně jako graffiti fototapety, i obrazy od Banksyho se v hodí do čistého moderního interiéru. Dobře ale vypadají i ve společnosti cihel.

Ať už se rozhodnete pro fototapetu či obraz, nemusíte se bát, že ve vašem rozpočtu nezbude prostor na letní  dovolenou. Obrazové reprodukce u nás totiž můžete pořídit už za méně než 200 korun a navíc nehrozí, že by vám po dodání explodovaly.😊 Pokud vás ovšem graffiti moc nebaví, ale myšlenka dovolené vás zaujala, můžete se inspirovat v naší cestovatelské kolekci

VÍCE Z  BANKSYHO TVORBY

Katka

Social Media and Email Specialist, known as a big fan of superhero movies, especially Avengers, Deadpool and Batman.

www.instagram.com/kat_y_manaDecorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2020 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×