We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

Inspirace: Nové motivy fototapet

25. 04. 2017

Hádejte co?! Na našem webu najdete nové fototapety! Nyní si můžete vybírat z více jak 1000 různých motivů, které promění váš domov k nepoznání. Postarali jsme se o to, abyste měli na výběr z populárních Disney motivů, mnoho květinových motivů, cihlových a dřevěných imitací, 3D tvarů… Shrnuli jsme pro vás naše nejoblíbenější kategorie, kterými se můžete nechat inspirovat!

Abstraktní šedá fototapeta; cena se liší v závislosti na velikostech

3D Fototapety

Oblé tvary, čtverce, lesní cestičky a výhledy z okna. To vše najdete v této kategorii. Pomocí těchto fototapet můžete opticky zvětšit váš pokoj.

NAKUPUJTE NAŠE 3D FOTOTAPETY!

Po děti

Přes 320 nových designů na vaší tváři rozhodně vykouzlí úsměv! Star Wars, Medvídek Pú, Hello Kitty, víly a princezny mohou být super způsobem,  jak dětem vyzdobit pokoj a udělat jim radost!

PROHLÉDNĚTE SI NAŠE FOTOTAPETY PRO DĚTI!

Fototapety cihlová zeď; cena se liší v závislosti na velikostech

Cihlové, dřevěné a kamenné stěny

Vždy jste chtěli vašemu domovu přidat industriální nádech? Fototapety s imitací dřeva či cihel přidají texturu a ozdobí bílé zdi! Zkuste klasickou červenou cihlovou tapetu, či můžete zkusit dřevěnou tapetu s imitací tahů štětcem.

VÍCE CIHLOVÝCH, KAMENÝCH A DŘEVĚNÝCH ZDÍ!

Příroda

Lesy, vodopády, podvodní svět a mnoho květin! Přeneste venkovní kouzla přírody do vašeho domova! Květiny a teplé počasí vás mohou hřát po celý rok! V kategorii také můžete najít fototapety se zvířaty pro milovníky těchto živých tvorů!

NAKUPTE SI NAŠE PŘÍRODNÍ FOTOTAPETY!

Městské scenérie a panoramata

Cestujte po světě bez toho, aniž byste se museli zvedat z pohodlí vaší postele! Navštivte Římské koloseum, New Yorský Brooklynský most či Eiffelovu věž. Přeneste své oblíbené město do vašeho domova a můžete tak cestovat každý den!

PROHLEDEJTE NAŠE FOTOTAPETY MĚST!

a

VYBÍREJTE ZE VŠECH FOTOTAPET!

 

Karo

Aesthetics is my passion. Traveling around the world, eating delicious food, shooting film photography, reading self-help books and practicing yoga daily are a few of my favourite things.

instagram.com/karokucPosters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top