We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: NEJOBLÍBENĚJŠÍ FOTOGRAFIE sleva - 15 % ×

Inspirace: Jak lepit fototapety

15. 09. 2020

Jste před velkou změnou vašeho interiéru? Pak rozhodně doporučujeme nejsnažší a nejoriginálnější variantu. Nalepte si na zdi fototapety! Ať už půjde o design přírodních materiálů jako je kámen nebo dřevo, nebo o momenty zvířat či krásné výhledy, pak rozhodně nebudete výsledku litovat. Nebojte se také jejich aplikace, už to dávno není tak, jak to bývalo. Aplikace je nyní mnohem snazší a samolepící fototapety, můžete dokonce i přelepit do jiného pokoje.

Aplikace fototapet

Každá fototapeta vám přijde společně s lepidlem a návodem na aplikaci. Dále už tedy budete potřebovat jen štětec, nůž, a hlavně chuť do práce. Ale pozor – pokud máte hrubozrnnou omítku, koupi fototapety si dobře rozmyslete. Snadno aplikovat ji lze jen na hladký čistý povrch. Pokud jsou vaše zdi vyrobeny ze sádrokartonu, doporučujeme vám je nejprve penetrovat. Tento materiál je totiž velmi savý. Pokud je vše v pořádku, stačí už jen vybalit vaši fototapetu, zkontrolovat, zda máte všechny části, které na sebe navazují a pak už jen stačí tužkou vyznačit, kam fototapety umístíte a začít s lepením. Bude to jen chvilka a váš domov získá novou originální tvář, jež vás jen tak neomrzí!

DO KOLEKCE FOTOTAPETY NOVINKY

 


Papírové fototapety

Papírové tapety už dávno to, co bývaly. Nyní jsou mnohem kvalitnější a jsou z odolného papíru, takže se rozhodně nemusíte bát, že by se vám potrhaly. Fototapety jsou tištěné na plakátový papír takzvaný “blueback”. Tištěny jsou nejmodernější technologií, a spolu s kvalitním provedením a přijatelnější cenou jsou skvělou volnou pro velkou změnu vašich interiérů. Papírové tapety se lepí pomocí speciálního lepidla a jejich strhávání je za pomoci vlhčeného hadříku.

 

Vliesové fototapety

Vliesové tapety jsou vyráběny z netkaných textilií, které se vyrábí lisováním syntetických vláken. Lepení i strhávání tapet je velmi jednoduché. Tapety se lepí za sucha (lepidlo se nanáší pouze na stěnu) a jsou nehořlavé. Pokud tedy s fototapetami začínáte, vliesová fototapeta je tou nejlepší volbou.

 


Samolepící tapeta

Naprostou novinkou jsou ve světě fototatep, jsou samolepící fototapety. Výhodou je velice snadná aplikace a následné sundání a možnost fototapetu nalepit na jiné místo do další místnosti, nebo si ji schovat na později. Co k tomu potřebujete? skoro nic! Pouze chuť pro změnu, parťáka, který vám pomůže s odlepením od papíru a stěrku, aby se vám nevytvořili bublinky. V dostání jsou ve velkém množství variací.

 

 

DO KOLEKCE FOTOTAPET

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2020 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×