We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: PSACÍ POTŘEBY sleva 20 % Více informací ×

Filmová recenze: Deadpool 2

28. 05. 2018

Jen pár týdnů po vydání Avengers: Infinity War, jsme si v Posters nejdřív říkali: “Zase další film od Marvelu?” Nechápejte nás špatně, milujeme Marvel. Jejich filmová franšíza nám totiž neustále přináší mnoho skvělých akčních filmů… Ale dva takové filmy za tak krátkou dobu? Zdálo se nám to příliš. Jenže! Tento film je odlišný. Je to přeci Deadpool.

Pozor na jazyk, prosím.

Možná někdo z vás u prvního dílu udělal tu chybu, že na tento superhrdinský film vzal své děti, malého bratra / bratrance. U dalšího nového dílu byste ty nejmenší opět měli raději nechat doma. I přesto, že by si Deadpoola rozhodně zamilovali.

Může za to vybraný slovník superhrdiny, který je jeden z důvodů, proč byl film tak úspěšný. Režiséři to vědí, proto se rozhodli, použít ho znovu.

Oproti všem ostatním filmům od Marvel, tento je určen hlavně pro dospělé. Najdete v něm odkazy, které pochopí hlavně ti, kdo se narodili před 21. stoletím. Právě ty jsou součástí charakteru Deadpoola, stejně jak šokující linie a sexuální narážky. Ryan Reynolds opět působí, že se pro tuto postavu narodil.

 

One man show

Ano, jak jsme řekli, Ryan Reynolds báječně ztělesňuje smutného, osamělého Deadpoola, který stále skrývá svůj smutek a sebenenávist za sprostými vtipy. Nicméně, stejně jako v prvním filmu, Deadpool jako jediný působí jako opravdová, reálná postava. Každá další postava, ať už je dobrá nebo špatná, je spíše jenom pomocníkem bez jakýchkoliv reálných dialogů.

Samozřejmě, když máte takovou zajímavou postavu a talentovaného herce, je lákavé udělat z něj hlavního hrdinu. Ale vážně, příště bychom ocenili hlubší příběh.

 

 

Vtipy? Jeden za druhým.

Od tohoto filmu rozhodně neočekávejte, že nabídne hlubokou a komplikovanou příběhovou linii, nebo složité postavy. Deadpool stále vypráví svůj příběh, jeho vtipy jsou politicky nesprávné, ale přesto většinou příjemné. Objeví se tu i odkazy na další filmy od Marvel a na slavná jména pop kultury. Abychom byli spravedliví, myslíme si, že tento film je o něco zábavnější, než ten první, ale také mnohem sprostější. Jestli vás některé části prvního filmu urazily, v tomto příběhu budete přímo pobouřeni.

Příběh je roztomilý, ale neočekávejte mnoho plot-twistů nebo napínaví příběh, tady jde spíš o vtipy. Jestli se vám líbil první díl, i tento vás zaujme. Jen doufáme, že pokud se režiséři rozhodnou udělat další, přidají do toho nějakou novinku.

VÍCE PRODUKTŮ DEADPOOL

&

CELÁ NAŠE KOLEKCE MARVELDecorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2019 Europosters, s. r. o.

Všechna práva vyhrazena.

e-mail: info@posters.cz

tel.: +420 777 33 44 55

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top