We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: PUZZLE & STAVEBNICE sleva - 10 % ×

Edgy: Interiér pro rebely i milovníky pouličního stylu!

24. 03. 2020

Posuňte hranice svého interiéru!  Přidejte trochu neobvyklých barev i psychedelických a pouličních motivů… Styl Edgy je dobře známý hlavně milovníkům oblečení, my vám ale ukážeme, že jej lze zapojit i do vašeho interiéru.  Přečtěte si náš návod, jak dát vašemu domovu tento osobitý moderní styl!

 

 

 

Pro temné rebelující duše

Styl Edgy má mnoho podob, proto si pro inspiraci představíme ty nejvýraznější. Patříte-li mezi vyznavače temnější hudby a milovníky mírně depresivního umění, bude se vám tento styl skutečně líbit. Oblékněte vaše zdi do odstínů šedé (Ale pozor, pokud váš byt postrádá dostatek přirozeného světla a netoužíte po příbytku upíra, raději zůstaňte u světlých odstínů) a vyzdobte je uměleckými fotografiemi ponurých barev. Milujete-li černobílé, doporučuje vám návštěvu naší kolekce Black& White Elegance. Inspiraci také najdete v kolekci Glamour či Emotions. A pokud ještě navíc tíhnete k lehké psychadeličnosti a surrealismu, italský umělec Riccardo Mascia či kolekce Inexurable Time jsou pro vás ta správná volba! Pokud jde o nábytek a doplňky, klíčovým materiálem pro vás bude kov.

 

 

 

Inspirace z ulice

Veselejší forma Edgy stylu se nechává inspirovat městy a jejich ulicemi. Pokud opět nejste velkými fanoušky barevných interiérů, pak přizvěte na pomoc anonymního umělce Banksyho! Jeho dílo můžete na zeď pověsit ve formě obrazů, nebo jej rovnou nalepit jako fototapetu. Milovníci barevnějšího grafitti se mohou pustit do vlastní tvorby nebo si vybrat již vytvořené v naší kolekci fototapet street art. Grafitti není váš šálek kávy? Nevadí! Inspirovat se můžete i tvorbou francouzského fotografa Philippa Hugonnarda, který vytvořil kolekci NYC Watercolour, ve které americká metropole hraje všemi barvami.

 

 

 

Moderní umění

Třetí možností stylu Edgy je „zvláštní“ umění. Jedná se hlavně o geometričtější tvary, jako najdeme například ve tvorbě Nancy Kouty. Její obrazy vás rozhodně jen tak neomrzí, neboť nejsou jen náhodnými tvary, ale mají i svůj skrytý význam. Schválně, za jak dlouho jej odhalíte! Navíc jsou z velké vymalovány krásnými odstíny fialové a růžové, které váš interiér ozvláštní. Skvěle u vás na zdi budou také vypadat karikatury od britského ilustrátora Neala Osborna, na nichž najdete jak současné populární osobnosti, tak i hudební skladatele či spisovatele. A pokud vás myšlenka populárních osobností u vás doma nadchla, můžete se nechat inspirovat v kolekci Scotta J. Davise.   Příznivcům abstraktnějšího digitálního  umění můžeme jen doporučit tvorbu francouzského umělce Jeana Bosia, jehož dílo je velmi originální! 

 

Edgy je styl pro lidi, kteří se nebojí trochu experimentovat a odhalit své nitro na zdi svého domova. My jsme pro vás vytvořili speciální kolekci s obrazy a fototapetami, kde se můžete inspirovat.

 

 

INSPIROVAT SE V KOLEKCI EDGY

Katka

Social Media and Email Specialist, known as a big fan of superhero movies, especially Avengers, Deadpool and Batman.

www.instagram.com/kat_y_manaDecorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2020 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top